"Cicha piosenka o miłości" 3, "Nieznajomy pośród wiatru" oraz "Projekt: cosplay" 3 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-11-22 13:11:39 - 538 unikalnych wyświetleń;

Lubimy zaczynać tydzień od nowości! A właśnie dotarła do nas świeżutka dostawa, czyli "Cicha piosenka o miłości" 4, "Nieznajomy pośród wiatru" 4 oraz "Projekt: cosplay" 3! Które z tych tomików będą Wasze? Poniżej podrzucamy opis mang i plan dystrybucji!

"Cicha piosenka o miłości" 4
Yori i Himari w końcu zaczęły ze sobą chodzić. Wbrew wcześniejszym deklaracjom wokalistka postanawia zostać w zespole. Yori poznaje też byłą członkinię GIRLSS, Shiho Izumi, którą wydają się łączyć skomplikowane relacje z Aki.

"Nieznajomy pośród wiatru" 4
Minęło już pięć lat, odkąd nasi bohaterowie przyjechali do rodzinnej miejscowości Shuna, który w tym czasie zrezygnował z pisarstwa. Mio za to podjął pracę w warsztacie samochodowym. I chociaż wszystko zdaje się układać, to jednak obaj zaczynają dostrzegać problemy w swoim związku. Na dodatek młodszy brat Shuna, Fumi, wszedł w okres dojrzewania, a jego wybuchy gniewu przypominają erupcję wulkanu.

"Projekt: cosplay" 3
Sukces odniesiony podczas pierwszego eventu tylko pogłębia miłość Marin do cosplayu. Dziewczyna postanawia iść za ciosem i tym razem przebrać się za postać z serialu anime. Aby pomóc Wakanie zrozumieć bohaterkę, Marin zaprasza chłopaka na prywatny seans, tylko we dwoje... Niespodziewanie przed drzwiami warsztatu pojawia się kolejna śliczna cosplayerka, tajemnicza Juju... Co wyniknie z tego spotkania?!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.