„Beastars” 3 nadeszło z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-30 14:36:01 - 209 unikalnych wyświetleń;

Przed momentem z drukarni przyjechały świeżutkie tomiki „Beastars” 3. Czy zbliżający się festiwal będzie dla Legoshiego czasem zweryfikowania swoich przekonań? Poniższej podrzucamy opis tomu i rozpiskę wysyłek.

„Beastars” 3
Nadchodzi lato i wielkimi krokami zbliża się Święto Meteorytów. Długo oczekiwany festiwal wymaga wielu przygotowań. Legoshi i jego koledzy opuszczają teren akademii, by pomóc w organizacji imprezy. Jednak nie wszyscy z nich wiedzą, że metropolia, w której roślinożercy i drapieżniki na co dzień żyją w zgodzie, ma także swoje mroczne oblicze. Ciasne zaułki i kręte uliczki prowadzą uczniów Cherryton do miejsca zwanego Czarnym Rynkiem, gdzie króluje występek i budzą się najdziksze instynkty. Czy Legoshi zdoła oprzeć się pokusom, jakie czekają na mięsożerców tam, gdzie życie jest na sprzedaż? Czy zdoła po tym wszystkim spojrzeć Haru w oczy? I czy jego uczucie do śnieżnobiałej króliczki jest tak czyste, jak myślał? A może szybsze bicie wilczego serca to tak naprawdę żądza mordu?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.