Aktualności na początek lutego oraz nowe tytuły!

Dodany przez: mihoshi - 2014-02-03 16:52:19 - 6225 unikalnych wyświetleń;

Luty rozpoczął się lawiną nowości, którymi chcemy się z wami podzielić:
Właśnie ukazał się trzeci tom serii"Opowieść Panny Młodej"! Przy tej okazji chcielibyśmy ogłosić bardzo miłą wiadomość- "Opowieść..." zajęła PIERWSZE miejsce w plebiscycie na komiks roku 2013! Dziękujemy wszystkim za oddane na naszą kandydatkę głosy! Jeżeli braliście udział w losowaniu nagród odwiedźcie fanapge'a organizatorów konkursu.

Już pojutrze ukaże się trzeci i ostatni tom "Prophecy". Jak zakończy się historia „Gazeciarzy”, jednocześnie nienawidzonych i kochanych przez społeczeństwo? Czy komisarz Yoshino odniesie zwycięstwo, czy może klęskę? Nie zwlekaj i przekonaj się już teraz! Tomiki już dostępne w sprzedaży wysyłkowej - w Empikach znajdą się do końca tygodnia (podobnie jak wymieniona wyżej "Opowieść...").
Jeszcze w tym miesiącu drukarnię opuści długo oczekiwany "Acid Town"#1! Fanki shoujo-ai szykujcie się na smakowitą lekturę!

W naszym kalendarzu wydawniczym pojawiły się także dwie pozycje, których premiery możecie spodziewać się podczas konwentu Pyrkon 2014 (impreza odbędzie się w dniach 21-23 marca w Poznaniu)! Będzie to "Hetalia"#6 oraz "Girls und Panzer"#1! Oczywiście będziemy się starać o odpowiednią oprawę premier podczas konwentu, na który serdecznie wszystkich zapraszamy! Nowych mang jak i gorących atrakcji nie zabraknie! Dla wszystkich, którzy czekają na kolejne tomiki z serii "Demon Maiden Zakuro" również mamy dobre wieści - udało nam się pozyskać materiały do ósmego tomu włącznie, więc kolejne odsłony przygód Zakuro powinny ukazywać się bez większych opóźnień.
A teraz breaking news, na które wszyscy czekali!
Z przyjemnością ogłaszamy dwie nowe serie, które ukażą się w czerwcu 2014 roku! Będą to "Devils and Realist" oraz "Olimpos"! Na zachętę prezentujemy króciutkie opisy zdradzające co kryje się pod danymi tytułami...

⏩ Devils and Realist
Williamowi Twiningowi niczego do szczęścia nie brakuje. Jest bogaty, mieszka z wujem i lokajem w wielkim domu, chodzi do prestiżowej szkoły, a los obdarzył go niebywałą inteligencją i dobrym wyglądem. Jest przy tym człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nie wierzy w nic, co można by zakwalifikować jako zjawisko nadprzyrodzone. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy... Firma wuja Williama bankrutuje i rodzina Twiningów zostaje bez pieniędzy. Pewnego razu szukając w magazynie wartościowych rzeczy, które można by było sprzedać, natrafia na tajemniczy pokój. Chłopak przez przypadek otwiera portal i przyzywa demona imieniem Dantalion, który informuje go, że jest jedynym, który może wybrać następnego władcę demonów! Jak potoczą się losy młodego Williama?

⏩ Olimpos
Akcja mangi toczy się w realiach starożytnej Grecji i skupia się na najmłodszym księciu Troi – niezwykle przystojnym Ganimedesie. Podczas parady wieku, zostaje on porwany przez Apollona i uwięziony w Ogrodzie Bogów, miejscu otoczonym nieograniczonymi łanami białych kwiatów, nad którymi góruje niebo z milionami pięknych gwiazd. Apollo czasem składa mu wizyty, ale nigdy nie ujawnia, dlaczego młodzieniec jest przetrzymywany...

Więcej informacji już wkrótce!