"Acid Town" już w sprzedaży! Premierowe tomiki na konwentach - już w ten weekend!

Dodany przez: mihoshi - 2014-02-14 16:41:58 - 6143 unikalnych wyświetleń;

Właśnie otrzymaliśmy świeżutki nakład pierwszego tomu długo oczekiwanej mangi "Acid Town"! Jest to trzymający w napięciu dramat shounen-ai autorstwa Kyuugo - znanej nam już z uroczej jednotomówki "Ty i Ja, etc.". Seria "Acid Town" liczy cztery tomy, podczas których akcja stale się zagęszcza. Polecamy wszystkim fankom/fanom boys love i nie tylko!Premierowe tomiki "Acid Town", oraz inne nasze tytuły, będziecie mogli kupić w ten weekend na konwentach w Warszawie i we Wrocławiu.
W Warszawie nasze stoisko znajdziecie na konwencie Warsaw Cosplay Taikai 2, który odbywa się jutro, 15.2.2014 w budynku PJWSTK. Będziemy mieć mnóstwo książek, mang, słodyczy i drobnych gadżetów ze sklepu Yatta.pl, jak i z chęcią odpowiemy na wasze pytania. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatorów.
Na konwencie Miohi- LOVE 5 we Wrocławiu, odbywającym się także w nadchodzący weekend 15-16.2.2014 nasze mangi znajdziecie na stoiskach wydawnictwa Kotori i Waneko, oraz Katowickiej Komiksiarni. Więcej szczegółów TUTAJ. Zapraszamy!