Premiery i panele na Animatsuri

Dodany przez: Urd - 2016-07-28 14:45:38 - 1893 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend odbędzie się kolejny Festiwal Animatsuri! Ta edycja będzie dla nas wyjątkowa, ponieważ oprócz prezentowanych poniżej mangowych premier, przygotowaliśmy dla Was dwa panele, na które wszystkich serdecznie zapraszamy - opisy i godziny zamieszczamy poniżej. Jeśli zaś zainteresował Was temat mangowej kariery - zostawcie w komentarzu pytanie dotyczące tematu, chętnie udzielimy na nie odpowiedzi podczas spotkania. Interesuje Was praca tłumacza, grafika lub redakcji? Napiszcie tylko, co chcielibyście wiedzieć.

- 10 lat magazynu "Otaku" - sobota 10:30-11:30
W sierpniu upływa 10 lat odkąd pierwszy numer magazynu "Otaku" trafił w Wasze ręce. Zapraszamy na urodzinowy panel, podczas którego opowiemy o tym jak rozwijał się nasz magazyn i zdradzimy kilka zakulisowych ciekawostek.

- Mangowa kariera – od zera do bohatera - sobota 11.30-12.30
Marzy Ci się praca w wydawnictwie mangowym? Chciałbyś zmienić swoje hooby w karierę zawodową? Przyjdź i dowiedz się jak wygląda proces wydawniczy, a także co trzeba zrobić, aby zostać tłumaczem mang, grafikiem, pracować przy korekcie czy w redakcji.

A oto dwie premiery, które dostępne będą podczas konwentu:

"Noragami" #5
Hiyori znudzona faktem, że Yato bez przerwy za nią łazi, obiecuje mu, że codziennie będzie go odwiedzać. Skutkiem czego nasze śmietnikowe bóstwo i jego oręż na dobre zaczęli rezydować u Kofuku. Tymczasem w obozie Bishamonten sprawy mają się coraz gorzej. Wystraszona Aiha desperacko stara się ukryć fakt, że ukąsiła swoją panią, tym samym jeszcze bardziej pogarszając stan Bishamon. Zaś Kugaha nie cofnie się przed niczym, aby doprowadzić do reinkarnacji bóstwa wojny. W tym celu chce doprowadzić do jej starcia z Yato. Co sprawiło, że Bishamonten tak bardzo nienawidzi bezdomnego bóstwa? Dowiecie się już w tym tomie!

"Książę Piekieł" #7
Trwa Wojna Dwóch Róż! Aby w niej przetrwać seniorzy muszą zdobyć jak największą liczbę paziów, ponieważ każdy z nich zabezpiecza swego pana przed "śmiercią" w jednym pojedynku. Niespodziewanie problemy z popularnością zaczyna odczuwać William. Gdy jego koledzy otrzymują kolejne deklaracje paziów, nasz realista cierpi na kompletny brak zainteresowania. W końcu ktoś się jednak zgłasza - dziwny chłopiec, który niedawno przeniósł się do szkoły. I wszystkie znaki na ziemi i w niebie wskazują, że nie pochodzi on ze świata ludzi. Niestety potomek Salomona nie bardzo możne już wybrzydzać...

Dodaj komentarz
RE: Premiery i panele na Animatsuri
Popełnił: Luke?Castellan (94.251.241.???); Popełniono: 2016-07-29 10:04:36
Super :) A kiedy premiera Servamp#6?