Wakacyjne nowości

Dodany przez: Urd - 2016-05-06 15:28:13 - 4395 unikalnych wyświetleń;

Jak zapowiadaliśmy na Pyrkonie, na wakacje szykujemy dla Was dwie mangowe nowości. Pierwszą z nich jest dwutomowy zbiór historii z gatunku shōjo-ai, pt."Kuchibiru Tameiki Sakurairo", autorstwa Milk Morinagi, którą kojarzyć możecie z lubianej serii "Girl Friends". Druga pozycja to 6-tomowa i wciąż kontynuowana przezabawna komedia z gatunku seinen, "Hime-sama Tanuki no Koizanyou". Obydwa tytuły będą miały polskie odpowiedniki i ukażą się w okresie wakacyjnym. Więcej informacji na temat dokładnych dat premier podamy w przeciągu nadchodzących tygodni.

"Kuchibiru Tameiki Sakurairo"
Podobała Wam się manga „Girl Friends”? Chcielibyście zobaczyć więcej prac tej samej autorki? Prezentujemy Wam dwutomowy zbiór one-shotów stworzonych przez Milk Morinagę! W subtelny i pełen emocji sposób zaprezentuje Wam ona najróżniejsze oblicza miłości między dziewczynami. Niewinny romans, rozterki życia codziennego, ból rozstania, miłość silniejsza niż śmierć... Ten niezwykły zbiór liczy aż czternaście ciekawych i różnobarwnych historii umiejscowionych w żeńskiej szkole. Szykuje się prawdziwa uczta dla fanów shōjo-ai w najlepszym wydaniu!

Autor: Milk Morinaga
Gatunek: romans, okruchy życia, shōjo-ai
Liczba tomów: 2
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: wakacje 2016

"Hime-sama Tanuki no Koizanyou"
Riku Yamato to przeciętny licealista, który postanawia zdawać na uniwersytet w Kioto. Niestety, rodzice chłopaka ani myślą zgodzić się na taki pomysł. I mają ku temu naprawdę ważny powód... Jak się okazuje rodzina Yamato od ponad dwustu lat związana jest z okoliczną świątynią. Rodowa tradycja nakazuje zaś, aby ich syn połączył się węzłem małżeńskim z potomkinią zamieszkującego w niej bóstwa. Jakież zaskoczenie pojawiło się na twarzy Riku, gdy okazało się, że jego przyszła panna młoda jest... szopem!
Przygotujcie się na najbardziej zakręconą komedię pomyłek, dziwnych transformacji i uroczych dziewcząt, od czasów „Ranmy 1/2”!


Autor: Mayu Minase
Gatunek: komedia, romans, seinen
Liczba tomów: 6+
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: wakacje 2016

Jeśli zaś chodzi o niemangowe zapowiedzi, wkrótce podamy więcej informacji na ten temat - szykujemy coś specjalnego ;)

Dodaj komentarz
RE: Wakacyjne nowości
Popełnił: anitkakk (5.172.236.???); Popełniono: 2016-05-06 16:01:18
chyba wystąpił błąd, ponieważ oba opisy są takie same...
RE: RE: Wakacyjne nowości
Popełnił: anitkakk (5.172.236.???); Popełniono: 2016-05-06 16:02:23
jednak jest już dobrze :) zapowiada się bardzo ciekawie ^-^