Magiczne wyzwanie - wygraj prenumeratę na 50 tomów Fairy Tail!

Dodany przez: Urd - 2016-03-17 12:47:19 - 4449 unikalnych wyświetleń;

Pyrkonowego szaleństwa ciąg dalszy! Każdy fan "Fairy Tail", który zamierza pojawić się na konwencie będzie miał okazję wygrać prenumeratę na kolejne tomy mangi, a jeden szczęśliwiec nawet na... 50 tomów! Jak złapać tę supernagrodę? To proste! Przy zakupie dowolnego tomiku "Fairy Tail" na konwencie otrzymacie przy kasie specjalną kartę z zadaniem do wykonania (prenumeratorzy otrzymają ją razem z tomikiem jeszcze przed Pyrkonem).

Na czym będzie polegać Wasze magiczne wyzwanie?
Widać, że na zdobytym przez Was pergaminie ewidentnie czegoś brakuje. Na terenie konwentu znajdują się trzy punkty informacji magicznej, zaopatrzone w pieczątki z fragmentami brakującego obrazka. Czwarty element nosi ze sobą nasz uroczy kociak - Happy! Musicie go odnaleźć i przekonać, aby Wam pomógł - podpowiadamy, że bardzo lubi sobie strzelać śmieszne fotki. Gdy już zbierzecie cały obrazek, odszukajcie na terenie konwentu siedzibę naszej gildii i wrzućcie swoje zgłoszenie do urny. Każda osoba, która zbierze wszystkie pieczątki otrzyma od nas unikatową smycz z "Fairy Tail", a spośród osób, które wypełnią zadanie rozlosujemy nagrody. Losowań będzie kilka, więc oprócz nagrody głównej, będzie można załapać się również na kilka mniejszych prenumerat.

DON`T WORRY - BE HAPPY! Jak widzicie, szykuje się wyśmienita zabawa! Korzystając z okazji przypominamy również o zorganizowanym przez nas projekcie z udziałem Happy'ego - biorąc w nim udział, pomożesz nam przekazać autorowi mangi pozdrowienia od polskich fanów. A przy okazji możesz zdobyć prenumeratę na 10 tomów mangi! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.