Kolejny tom Girl Friends oraz Opowieści Panny Młodej już u nas

Dodany przez: Urd - 2015-01-08 02:40:11 - 3197 unikalnych wyświetleń;

Wydaje się, że zaledwie wczoraj pierwszy tom opowieści o przyjaciółkach ujrzał światło dzienne, a oto druga odsłona komiksu już trafia do sprzedaży. I naprawdę warto po niego sięgnąć, bo akcja w końcu zaczyna nabierać tempa i rumieńców
A prócz tomików "Girl Friends", przyszły dziś do nas także egzemplarze szóstego, niewątpliwie najbardziej do tej pory ekscytującego tomu "Opowieści Panny Młodej". Od początku napięcie będzie tylko wzrastać! Że nie wspomnieć o przystojnych młodzieńcach jeżdżących po stepie z gołą klatą... Esencja wszystkiego co najlepsze w twórczości Kaoru Mori - nie przegapcie!"Girl Friends #2"
Odkąd Mariko skradła całusa śpiącej koleżance, nie jest w stanie zrozumieć uczuć, które zaczynają się w niej gromadzić. Skonsternowana i wystraszona stara się trzymać Akiko jak najbardziej na dystans. Obawia się, że jeśli przyjaciółka odkryje jej prawdziwe uczucia na pewno się od niej odwróci. W beznadziejności swojej sytuacji utrwala ją wiadomość, iż Akiko miała kiedyś chłopaka. Czy Mariko będzie w stanie ukryć swoje uczucia, czy raczej będzie zmuszona zerwać tę znajomość? A może jest jeszcze trzecie wyjście?

"Opowieść Panny Młodej #6"
Od ślubu mija już rok. Karluk mężnieje z każdym dniem, co powoli zaczyna dostrzegać także Amira. Do dziewczyny zaczyna docierać, że jej mąż nie potrzebuje już jej czasami nadmiernej opiekuńczości i sam powoli przejmuje rolę protektora. Tymczasem ród Halgalów, któremu nie udało się odbić Amiry, nie może dłużej pozyskiwać ziem przez układ małżeński. Zbliżająca się zima zmusza ich do podjęcia drastycznych środków. Ziemię, której nie można kupić, ani pozyskać w pokojowy sposób, należy podbić. Głowa rodu decyduje się zawiązać ryzykowny sojusz i z takim wsparciem ruszyć w bój. Postanawia połączyć napaść z osobistą zemstą na wiosce, która ośmieliła się go znieważyć.


A oto nasz plan dystrybucji obu tytułów:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - tomik dostępny jest w sklepach stacjonarnych Yatta.pl
- wtorek - manga trafia do sklepów komiksowych i empików