Wiosenny Festiwal Mangowy - szósta karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-04-06 09:49:57 - 375 unikalnych wyświetleń;

Dziś odsłaniamy kartę kolekcjonerską z mangi "Shaman King"z piękną grafiką z serii, na której zmieściło się mnóstwo fantastycznych postaci! Niestety tym razem nie udało się załatwić reprintu podpisu autora, ale nie zmienia to faktu, że szykuje się prawdziwy deszcz upominków dla fanów serii!

Do prenumeraty każdego tomu będziemy dołączać wyjątkowy dodatek (pierwszy pokażemy już wkrótce!), a jakby tego było mało, każdy tomik zakupiony w sieci Yatta.pl (stacjonarnie lub online) będzie zaopatrzony w dodatkową, bonusową obwolutę! Przypominamy, że aby otrzymać festiwalowe karty kolekcjonerskie, należy do 12 kwietnia zakupić w prenumeracie pierwszy tom minimum trzech nowości festiwalowych (lub prenumeraty zbiorcze włączające pierwszy tom). Szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Shaman King" 1
Yo Asakura jest szamanem – jednym z nielicznych ludzi, będących w stanie dojrzeć duchy zmarłych. Jako pośrednik między wymiarami posiada szczególne umiejętności, dzięki którym może połączyć swoje siły z wybranym duchem i wykorzystać nabyte w ten sposób moce w walce. Chcąc kontynuować swój trening, chłopak przenosi się do Tokio, by pozyskać jak najwięcej potężnych nadprzyrodzonych sprzymierzeńców. Jednak czas nagli – zbliża się organizowany raz na pięćset lat turniej, podczas którego ważyć się będą losy świata. Czy Yo podejmie wyzwanie i stanie do walki o tytuł Króla Szamanów?