[Prima Aprilis] Nowe tytuły Studia JG

Dodany przez: Yanek - 2021-04-01 9:37 - 4038 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie możemy pochwalić się Wam najważniejszym wydarzeniem na polskim rynku mangi od czasu pierwszej publikacji mang Osamu Tebuki na łamach "Sztandaru Młodych" w 1973 roku!

Wczoraj wieczorem przedstawiciele Studia JG oraz konsorcjum Manga no Shuppansha (organizacji zrzeszającej wszystkie najważniejsze japońskie wydawnictwa) podpisali umowę dotyczącą nowości wydawniczych na lata 2021-2029. Porozumienie to stanowi rewolucję w skali światowej i jest kamieniem milowym w dynamicznym rozwoju stosunków biznesowo-wydawniczych, które na zawsze odmienią rynek polski i japoński.

Prezes MnS, pan Wanabe Nihonjin, w wypowiedzi dla "Shimbashi Shinbun" podkreślił, iż przestaje mieć znaczenie czy fani mangi mieszkają nad Wisłą, czy nad Sumida-gawa - od dziś wszyscy będą mieć te same prawa i pełny, nielimitowany dostęp do tytułów, a tym samym takie same możliwości, aby w pełni cieszyć się swoim hobby.

Co to oznacza dla czytelników mangi w Polsce?
Studio JG od dziś rozpoczyna działania, aby do końca dekady opublikować WSZYSTKIE mangi. Zarówno te, które już się ukazały, te aktualnie wydawane, jak i te, które dopiero trafią do druku. W pierwszym rzucie, poszerzamy plan wydawniczy Wiosennego Festiwalu Mangowego. Publikowane mangi będą wydawane po japońsku, zaś polskie tłumaczenie będzie na nie nanoszone w momencie ich sprzedaży. Jak zawsze, wszystkie publikacje pojawią się w ofercie cyfrowej YattaReader oraz będą dostępne w salonach Yatta.pl w całej Polsce.

Już w drugiej połowie kwietnia ukażą się następujące tytuły: