Wiosenny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-03-26 09:30:52 - 306 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Cicha piosenka o miłości"! Jeśli szukacie nieszablonowej historii o wyjątkowej relacji dwóch bohaterek, ta manga będzie dla Was idealna!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 12 kwietnia - szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Cicha piosenka o miłości" 1
Himari rozpoczyna naukę w liceum. Pełna radości i entuzjazmu zjawia się na ceremonii rozpoczęcia roku, gdzie właśnie trwa koncert z okazji powitania nowych uczniów. Jej uwagę od razu przykuwa wokalistka zespołu, Yori, i dziewczyna z miejsca się w niej zakochuje. Gdy więc później Himari spotyka w szkole obiekt swojej adoracji, bez ogródek wyjawia swoje uczucia. Zaskoczona i nieco zmieszana Yori z początku nie wie, jak zareagować, lecz ostatecznie… wyznaje Himari, że również się w niej zakochała! Czy podwójna miłość od pierwszego wejrzenia jest w ogóle możliwa? Oczywiście, że nie! Jakie są więc prawdziwe motywacje obu dziewcząt? I kto ucierpi najbardziej, gdy ta bańka mydlana w końcu pęknie?