Wiosenny Festiwal Mangowy - zaczynamy prezentację kart kolekcjonerskich

Dodany przez: mbloch - 2021-03-25 09:20:29 - 339 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Po deszczu"! Czy relacja między bohaterami będzie tak oczyszczająca i intensywna jak powietrze po deszczu? A może – niczym potężna burza – zmiecie za sobą wszystko i zostawi jedynie złamane serca? Żeby się przekonać, sięgnijcie po ten nietuzinkowy romans!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 12 kwietnia - szczegóły zabawy na stronie Wiosennego Festiwalu Mangowego!

"Po deszczu" 1
Siedemnastoletnia Akira Tachibana nie może narzekać na brak popularności. Koleżanki z klasy ją uwielbiają, chłopcy za nią szaleją, jednak ona zawsze wydaje się być myślami gdzieś indziej. Kto mógłby przypuszczać, że to nie widok szkolnych przystojniaków przyprawia ją o szybsze bicie serca, a pewien niezdarny, poczciwy, czterdziestopięcioletni rozwodnik. Masami Kondo jest menadżerem kawiarni, w której Akira dorabia po godzinach, i nawet nie domyśla się, że może być obiektem westchnień swojej podwładnej. Czy nastolatka zdecyduje się wyznać mu swoją miłość? I czy to uczucie ma przed sobą jakąkolwiek przyszłość?