„W rytmie wieczoru i poranka - Bis!” oraz „Fairy Tail” 30 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-03-17 11:37:42 - 190 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „W rytmie wieczoru i poranka - Bis!” i „Fairy Tail” 30! Która mangusia najszybciej trafi w Wasze łapki? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„W rytmie wieczoru i poranka - Bis!”
Po wielu wzlotach i upadkach Asaichi i Yoru w końcu zostają parą. Ich wspólne dni są pełne szczęścia i przytłaczającej niekiedy miłości basisty, a każdy ranek rozpoczyna się od fellatio z seksem na dokładkę.
Tymczasem apetyt Asaichiego na sławę rośnie - młody wokalista pragnie, by jego zespół zyskał znacznie większy rozgłos. Yoru natomiast nie może narzekać na brak popularności, choć natrętne fanki zaczynają mu powoli utrudniać życie. Asaichi, chcąc pomóc swojemu chłopakowi, proponuje, by wspólne zamieszkali. Muzycy w przypływie emocji całują się... nieświadomi faktu, że ktoś z ukrycia właśnie robi im zdjęcia! Jak rozwinie się relacja naszych bohaterów? I jak potoczą się losy zespołu rozpoczynającego swoją pierwszą trasę koncertową?


„Fairy Tail” 30
Walka na śmierć i życie z Grimoire Heart nareszcie dobiega końca! Wiara w silną więź między kamratami pozwala magom Fairy Tail zwyciężyć Hadesa! Natsu i jego przyjaciele odetchnęli z ulgą... Jednak za wcześnie na radość! Bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka wciąż trwa! Gdy Zeref zapowiada nadejście Acnologii i końca świata, członkowie Fairy Tail zostają porwani przez wartki nurt czasu!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.