Niespodziankowa nowość już w maju!

Dodany przez: Urd - 2021-03-11 16:57:46 - 638 unikalnych wyświetleń;

Niespodzianka! Japonia postanowiła nas zaskoczyć, w związku z czym mamy dla Was jeszcze jedną wiosenną nowość! Trzytomowa manga „Carol & Tuesday” trafi w Wasze ręce już w maju. Ta wyjątkowa, pełna humoru i muzycznych motywów historia rozgrywa się w świecie łączącym futurystyczną wizję z melancholią minionych dni. Czy oprzecie się takiemu połączeniu?

Jeśli zaś do poniedziałku zdecydujecie się zakupić tomiki w prenumeracie i użyjecie kodu rabatowego MARS, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

CAROL & TUESDAY
Minęło pięćdziesiąt lat odkąd ludzie skolonizowali Marsa. To właśnie tam żyje Carole - młoda dziewczyna, która utrzymuje się z prac dorywczych, jednocześnie próbując spełnić swoje muzyczne ambicje. Jednak brutalna rzeczywistość wciąż sprowadza jej pasję do hobby po godzinach. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Tuesday. Nastoletnia panienka z wyższych sfer nie chce dalej wieść swojego idealnie zaplanowanego przez rodziców życia. Zabiera więc swoją gitarę i ucieka z domu. Przypadek sprawia, że ścieżki obu dziewczyn krzyżują się na ulicach wielkiego miasta. Choć Carole i Tuesday nie mogłyby się bardziej różnić, łączy je miłość do muzyki. Z miejsca decydują się połączyć siły w drodze do realizacji swoich marzeń. Jednak czy zdołają poruszyć serca ludzi w świecie, w którym za wielkimi hitami stoją syntezatory i sztuczna inteligencja, a producenci muzyczni nie cofną się przed niczym, aby wyeliminować konkurencję...?

Autorzy: Morito Yamataka, Shinichiro Watanabe
Gatunek: seinen, komedia, science fiction
Liczba tomów: 3 (seria zakończona)
Premiera: Maj (przedpremiera kwiecień)
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny