„Beztroska kraina” 3 oraz „Dziewczynka w Krainie Przeklętych” 7 już są !

Dodany przez: mbloch - 2021-02-22 13:52:03 - 343 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Beztroska kraina” 3 i „Dziewczynka w Krainie Przeklętych” 7! Na którą z tych mang czekaliście bardziej? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Beztroska kraina” 3
XVIII-wieczny Tybet, wioska w górskiej dolinie. Trzynastoletni Khang Zhipa pragnie zostać medykiem. Obiecano mu rękę pięknej Moshi Rati, ale chłopak nie potrafi rozmawiać z dziewczyną o swoich uczuciach. Co będzie, jeśli serce jego narzeczonej skradnie ktoś inny? Tymczasem wielkimi krokami nadchodzi długo oczekiwany festiwal jeździecki, a wraz z nim szansa, by się wykazać…

„Dziewczynka w Krainie Przeklętych” 7
Dotknięci klątwą żołnierze kontynuują pogoń za odmieńcem i dziewczynką, która jest ich jedynym ratunkiem. Dawniejsze losy Mistrza przestają być tajemnicą... Lecz gdy on zmaga się z własnymi rozterkami, Sivie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy ta dwójka znajdzie kiedyś spokojną przystań...?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.