Walentynkowe nowości! Zobacz, co szykujemy na wiosnę!

Dodany przez: Urd - 2021-02-12 15:56:18 - 1108 unikalnych wyświetleń;

Dobrze widzicie! Czekaliście, czekaliście i się doczekaliście – manga „Shaman King” w końcu trafi w Wasze ręce! Pierwszy tom odświeżonej wersji tego kultowego shounena będzie miał premierę już w maju! Ale oczywiście tak zacny tytuł nie mógł pojawić się w zapowiedziach bez godnej obstawy. W tym samym miesiącu na sklepowe półki trafi również znany i lubiany seinen „Koi wa Ameagari no You ni”, zaś na koniec kwietnia przygotowaliśmy dla Was nowość z gatunku boys' love - „Fukouchuu no Shiawase”, czyli przezabawną komedię autorki "Mother's Spirit". Jak Wam się podobają nasze mangowe walentynki?

Dodatkowo wszyscy, którzy do poniedziałku włącznie zdecydują się na zakup prenumerat powyższych tytułów, będą mogli skorzystać z dodatkowego 5% kodu rabatowego! Aby go wykorzystać, wystarczy przy realizacji zamówienia wpisać kod WALENTYNKI.

SHAMAN KING
Yo Asakura jest szamanem – jednym z nielicznych ludzi, będących w stanie dojrzeć duchy zmarłych. Jako pośrednik między wymiarami posiada szczególne umiejętności, dzięki którym może połączyć swoje siły z wybranym duchem i wykorzystać nabyte w ten sposób moce w walce. Chcąc kontynuować swój trening, chłopak przenosi się do Tokio, by pozyskać jak najwięcej potężnych nadprzyrodzonych sprzymierzeńców. Jednak czas nagli – zbliża się organizowany raz na pięćset lat turniej, podczas którego ważyć się będą losy świata. Czy Yo podejmie wyzwanie i stanie do walki o tytuł Króla Szamanów?

Autor: Hiroyuki Takei
Gatunek: shounen, przygodowy
Liczba tomów: 35
Format: B6+
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)


KOI WA AMEAGARI NO YOU NI
Siedemnastoletnia Akira Tachibana nie może narzekać na brak popularności. Koleżanki z klasy ją uwielbiają, chłopcy za nią szaleją, jednak ona zawsze wydaje się być myślami gdzieś indziej. Kto mógłby przypuszczać, że to nie widok szkolnych przystojniaków przyprawia ją o szybsze bicie serca, a pewien niezdarny, poczciwy, czterdziestopięcioletni rozwodnik. Masami Hondo jest menadżerem kawiarni, w której Akira dorabia po godzinach, i nawet nie domyśla się, że może być obiektem westchnień swojej podwładnej. Czy nastolatka zdecyduje się wyznać mu swoją miłość? I czy to uczucie ma przed sobą jakąkolwiek przyszłość?

Autor: Jun Mayuzuki
Gatunek: seinen, romans
Liczba tomów: 10
Format: A5
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)

FUKOUCHUU NO SHIAWASE
Eiju Yaotomi ma w życiu niespotykanego farta. Jeśli spóźnia się do pracy, okazuje się, że jego szefowie zaspali i również będą później. Gdy brakuje mu pieniędzy, wygrywa je na loterii. Nawet kiedy przechodzi koło śmietnika, wiatr zaczyna wiać w drugą stronę. To dość, by siły wyższe poczuły się w obowiązku przywrócić równowagę we wszechświecie. I tak pewnego dnia fortuna naszego bohatera obraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Jak się okazuje, mężczyzna zostaje nawiedzony przez boga nieszczęścia imieniem Yato, który od teraz towarzyszyć mu będzie w codziennym życiu. Czy Eiju zdoła uwolnić się spod jego nieszczęsnej kurateli? A może sprawy przybiorą jeszcze bardziej zwariowany obrót?

Autor: Enzo
Gatunek: boys’ love
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: kwiecień

Dodaj komentarz