Prezentujemy dzisiejsze premiery - "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #08 i "Fairy Tail" #29!

Dodany przez: mbloch - 2021-02-01 12:17:28 - 215 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami dwie gorące nowości: "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8 oraz "Fairy Tail" 29! Czy para zerkająca z okładki "Wotakoia" w końcu zda sobie sprawę ze swoich uczuć? Jaki będzie wynik zaciętej bitwy w świecie "Fairy Tail"? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8
Wydaje się, że po oświadczynach w uczuciowym życiu Hanako i Kabakury zagości nieco spokoju. Jednak mężczyzna staje przed kolejnym wyzwaniem – jak powiedzieć kolegom z pracy o zaręczynach i uniknąć przy tym krepujących pytań?!
Spore zmiany szykują się także w życiu Ko. Zamknięta w sobie gamerka zaczyna powoli otwierać się na ludzi... tylko czy będzie w stanie właściwie ubrać w słowa to, co tak naprawdę czuje do Nao?
Tymczasem Narumi i Hirotakę czeka mała związkowa scysja o życiowe priorytety! Kto zwycięży w tym miłosnym pojedynku? On? Ona? A może... gry komputerowe?!
Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w ósmym tomie Wotakoi - najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!


"Fairy Tail" 29
Gdy nawet Zeref dołącza do walki, bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Natsu i jego kamraci, spadkobiercy Makarova, od których zależy przyszłość gildii, nareszcie docierają do statku Grimoire Heart. Rozpoczyna się ostateczne starcie o losy Fairy Tail!!! Więź między kamratami i miłość do gildii pomagają naszym bohaterom rzucić wyzwanie zaprzedanemu mocom ciemności Hadesowi!!!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Dodaj komentarz