Wiosenne nowości!

Dodany przez: Urd - 2021-01-29 17:41:32 - 2107 unikalnych wyświetleń;

Na wiosnę szykujemy dla Was aż 3 gorące nowości! Stęskniliście się za dobrym szkolnym shoujo? Przed Wami prawdziwa perełka w swoim gatunku - znane i lubiane "Nijiro days" nareszcie ukaże się w Polsce! Czterech przystojniaków, a co jeden to większy oryginał - nic tylko wybrać ulubieńca i kibicować mu w pogoni za szczęściem i miłością! Kolejna nowość zachwyci nie tylko miłośników pięknego rysunku i wysmakowanego ecchi, ale przede wszystkim... fanów cosplayu! "Sono bisque doll wa koi wo suru" to nietypowa komedia seinen, która zaskoczy Was świeżym podejściem do tematu. Obie powyższe nowości ukażą się przedpremierowo już w kwietniu. Na koniec przesympatyczny tytuł dla osób, które stęskniły się za nową pozycją z gatunku girls' love - "Sasayaku you ni koi o utau" to przeurocza opowieść o różnych odcieniach miłości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń. Premiera już w kwietniu!

Prenumeraty w ciągu godziny zaczną pojawiać się w naszym sklepie, natomiast wszyscy, którzy do poniedziałku włącznie zdecydują się na zakup, będą mogli skorzystać z dodatkowego 5% kodu rabatowego! Aby go wykorzystać, wystarczy przy realizacji zamówienia wpisać kod WIOSNA.

Jak podobają Wam się nasze premiery na pierwszą połowę roku?

NIJIRO DAYS
Tej paczki po prostu nie da się nie lubić! Dobroduszny i wiecznie rozmarzony Natsuki, nieco mrukliwy otaku Tsuyoshi, szkolny playboy Tomoya i zawsze uśmiechnięty, choć nieco sadystyczny Kei'ichi. Mimo że różnią się od siebie jak to tylko możliwe, trudno o bardziej zgraną ekipę! Ich licealne życie pełne jest wzlotów i upadków, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. I oczywiście miłosne dylematy, których nie sposób ogarnąć w pojedynkę – w końcu zrozumienie płci pięknej to nie lada wyzwanie. Szykujcie się na poczwórną dawkę przyjaźni, romansu i humoru!

Autor: Minami Mizuno
Gatunek: shoujo, komedia, romans
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny


SONO BISQUE DOLL WA KOI WO SURU
Nastoletni Gojou od dziecka marzył, by pójść w ślady swojego dziadka i tak jak on tworzyć tradycyjne lalki. Nie przysporzyło mu to jednak popularności. Zrażony negatywnymi reakcjami otoczenia, zaczął ukrywać swoje hobby, a w szkole stronić od ludzi. Wszystko zmienia się, gdy Marin Kitagawa, piękna i popularna koleżanka z klasy, przyłapuje go przy maszynie do szycia. Ku jego zdziwieniu dziewczyna wcale go nie wyśmiewa. Wręcz przeciwnie - wydaje się być w siódmym niebie! Z entuzjazmem wyjawia mu, że jest początkującą cosplayerką, a umiejętności Gojou niezwykle jej imponują. Jakby tego było mało, prosi go o pomoc w stworzeniu wymarzonego stroju! Czy odludek i szkolna piękność zdołają stworzyć zgrany duet i odnieść sukces?

Autor: Shinichi Fukuda
Gatunek: seinen, komedia
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny

SASAYAKU YOU NI KOI O UTAU
Himari rozpoczyna naukę w liceum. Pełna radości i entuzjazmu zjawia się na ceremonii rozpoczęcia roku, gdzie właśnie trwa koncert z okazji powitania nowych uczniów. Jej uwagę od razu przykuwa wokalistka zespołu, Yori, i dziewczyna z miejsca się w niej zakochuje. Gdy więc później Himari spotyka w szkole obiekt swojej adoracji, bez ogródek wyjawia swoje uczucia. Zaskoczona i nieco zmieszana Yori z początku nie wie, jak zareagować, lecz ostatecznie… wyznaje Himari, że również się w niej zakochała! Czy podwójna miłość od pierwszego wejrzenia jest w ogóle możliwa? Oczywiście, że nie! Jakie są więc prawdziwe motywacje obu dziewcząt? I kto ucierpi najbardziej, gdy ta bańka mydlana w końcu pęknie?

Autor: Eku Takeshima
Gatunek: shoujo, komedia, romans
Premiera: kwiecień
Tryb wydawniczy: trzymiesięczny