„Sposób na pięcioraczki” #2 i „Łowcy smoków” #2 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-29 11:20:38 - 236 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia mamy dla Was dwie premiery – „Łowcy smoków” 2 w dwóch edycjach (standardowej i specjalnej) oraz „Sposób na pięcioraczki” 2! Na co czekaliście bardziej – przygodówkę ze smokami w tle czy szaloną haremową komedię? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Łowcy smoków” 2
Statek łowców smoków „Quin Zaza” dociera do ważnego miasta portowego, Quonu. Członkowie załogi mogą wreszcie zejść na ląd, więc wykorzystują okazję, by się zabawić. Tymczasem upolowany przez inny statek smok nagle odzyskuje przytomność i zaczyna siać spustoszenie. Łowcy ze wszystkich sił starają się go powstrzymać, ale przeciwnik jest ogromny i nie poddaje się łatwo. Szczególnie Giraudowi zależy na ubiciu bestii...

„Sposób na pięcioraczki” 2
Futaro otrzymał niełatwe zadanie - ma sprawić, żeby cała piątka jego charakternych podopiecznych skończyła szkołę z przyzwoitymi ocenami. Niestety siostry unikają nauki jak ognia. Chłopak postanawia zacząć od zbudowania relacji z każdą z nich. Wyzywa Miku na pojedynek wiedzy o okresie sengoku, który interesuje tę dziewczynę najbardziej, i tym sposobem zdobywa jej zaufanie... które może legnąć w gruzach po tym, jak zostaje przyłapany w dwuznacznej sytuacji z Nino! Czy nasz bohater zdoła udowodnić swoją niewinność?!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (z wyjątkiem edycji specjalnej "Łowców smoków" - komiks w twardej oprawie dostępny tylko w sieci sklepów yatta.pl!).

Dodaj komentarz