Już są „Yona w blasku świtu” 10 oraz „Podejrzane sekrety” 4!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-11 11:00:49 - 365 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Yona w blasku świtu” 10 i „Podejrzane sekrety” 4! Jakie przygody tym razem czekają na wojowniczą księżniczkę i jej kompanów? Jakie konsekwencje przyniesie zajrzenie przez dziurkę w ścianie? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Yona w blasku świtu” 10
Udając bandytów, Yona i jej towarzysze bronią wiosek na ziemiach Klanu Ognia przed okrutnymi urzędnikami. Tymczasem Tae-jun, drugi syn generała Kana, wyrusza do osady Katan z rozkazem wyeliminowania rozbójników. Tam zaś rozpoznaje głos księżniczki, która przecież zginęła z jego winy... Na dodatek z emocji traci głowę i wzywa na pomoc swoich żołnierzy! Co zrobi Yona w obliczu nadciągającego wojska?!

„Podejrzane sekrety” 4
Emiru zaprosiła do domu mężczyznę! Co prawda do niczego między nimi nie doszło, ale od tej pory Tatsuhiko nie spuszcza z niej oczu. Pewnego dnia widzi, jak dziewczyna wychodzi z wanny... Gdy nagle wybija północ, Emiru mówi: "Złamałeś zasadę"!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.