Majowa nowość w podwójnym wydaniu!

Dodany przez: Urd - 2021-01-08 15:46:52 - 1068 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek 2021 roku mamy dla Was fantastyczną nowość! "Kusuriya no Hitorigoto" to przepięknie narysowana, wciągająca opowieść, która bawi, trzyma w napięciu i idealnie nadaje się dla wszystkich spragnionych nieszablonowych historii. Ten niezwykły seinen będzie miał premierę w maju, choć przedpremierowo trafi w Wasze ręce już w kwietniu. Co więcej, będziecie go mogli nabyć w dwóch edycjach - w miękkiej lub twardej oprawie (dostępnej tylko w sieci Yatta.pl).

Dodatkowo, każdy kto do poniedziałku zakupi dowolną formę prenumeraty na ten tytuł i w zamówieniu wpisze kod ZIELARKA otrzyma dodatkowe 5% rabatu od końcowej ceny prenumeraty!

KUSURIYA NO HITORIGOTO
Maomao, ambitna młoda zielarka, zostaje porwana i trafia do haremu cesarza jako służąca. Aby nie pogarszać sytuacji, w której się znalazła, zataja swoje umiejętności, a nawet fakt, że potrafi czytać i pisać. Tymczasem nowo narodzone dzieci władcy umierają na skutek tajemniczej klątwy. Zielarka szybko orientuje się, że to nie magia, ale trucizna jest przyczyną śmierci niemowląt. Decyduje się ostrzec księżniczki, podrzucając do ich komnat wiadomość o powodach niezwykłej choroby ich dzieci. Dziewczyna nie przypuszcza nawet, jak bardzo ta decyzja zaważy na jej losie. Tym bardziej, że znalazła się w miejscu, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny...

Przed Wami wielokrotnie nagradzana, pięknie narysowana opowieść pełna pałacowych intryg i politycznych rozgrywek, w której szczęście jest ulotne, a przyszłość niepewna.

Autorzy: Ikki Nanao, Natsu Hyuuga, Nekokurage
Gatunek: seinen, tajemnica, romans, dramat
Liczba tomów: 7+
Format: A5
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)