Nowość - NARUTO SHIPPUDEN kalendarz ścienny 2021!

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-20 14:24:13 - 783 unikalnych wyświetleń;

Na koniec tygodnia mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Jak zapewne wiecie, nasza firma to nie tylko wydawnictwo mangowe - prócz publikacji japońskich komiksów, prowadzimy także sklep internetowy oraz sieć sklepów stacjonarnych Yatta.pl, coraz prężniej rozwijające się studio developerskie odpowiedzialne m.in. za aplikację YattaReader, a także szereg pomniejszych linii wydawniczych (Osiem Macek, SJG Komiks).

Dziś z przyjemnością ogłaszamy, że do naszej rodziny dołącza nowa okołomangowa inicjatywa - rozpoczynamy produkcję i dystrybucję oficjalnych mangowych gadżetów pod szyldem marki Yatta.pl!

Na pierwszy ogień ruszy linia produktów z serii „Naruto”, „Naruto Shippuden” i „Boruto”. Oto zaś pierwszy projekt, jaki przekazujemy w Wasze ręce - „Naruto Shippuden kalendarz ścienny 2021”, zawierający przepiękne, ogromne ilustracje z serii na każdy miesiąc! Będziecie mogli nabyć go zarówno w sieci sklepów Yatta.pl, jak i w Empikach oraz wszystkich dobrych księgarniach komiksowych. Premiera już 1 grudnia!

A jakie jeszcze gadżety pojawią się w naszej ofercie? Najróżniejsze! Przypinki, kubki, torby, plakaty, breloki, naklejki, poduszki – to wszystko i wiele innych produktów, już wkrótce znajdzie się w zasięgu Waszej ręki! Ale to jeszcze nie koniec! Obecnie rozmawiamy z licencjodawcami o ponad 10 innych popularnych seriach.

To jak? Na gadżety z jakich mang najbardziej czekacie? Czekamy na Wasze komentarze na Facebooku oraz Instagramie!

„Naruto Shippuden kalendarz ścienny 2021”
Oto jedyny w swoim rodzaju kalendarz dla wszystkich fanów serii "Naruto Shippuden"! Od teraz Twoi ulubieni bohaterowie będą towarzyszyć Ci przez cały rok! Kakashi czy Sasuke? A może Itachi? Nie musisz wybierać - każdy miesiąc ozdobi nowa, unikalna grafika z serii!

Więcej o kalendarzu:
- układ miesięczny
- oznaczenia w języku polskim
- kalendarium: styczeń 2021 - styczeń 2022
- 13 dużych ilustracji z serii "Naruto Shippuden"
- wielkość: 30 x 30 cm (po rozłożeniu 30 x 60 cm)