Ostatni tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" 8, "Fire Punch" #6 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #11 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-08-31 14:17:00 - 293 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was trzy nowości, w tym ostatni już tomik mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" 8, a także "Oblubienica czarnoksiężnika" #11 i "Fire Punch" 6. Poniżej załączamy pełną rozpiskę wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" 8
Co to znaczy kogoś pokochać? Po wyznaniu Sayaki Toko wreszcie zaczyna rozumieć, czym jest miłość. Yu, która przestała radzić sobie ze swoimi uczuciami, dostaje wiadomość od Toko. Lada moment się spotkają...

"Oblubienica czarnoksiężnika" #11
Chise zostaje wolną słuchaczką w Kolegium. Elias godzi się ze zmianami, jakie zachodzą w jego podopiecznej. Co więcej, czuje, że sam nie jest już taki jak kiedyś. Oboje poznają nowych przyjaciół, Siedem Tarcz, przedstawicieli Kościoła i dryfującą poza czasem Rahab. Czym zaowocują te nowe znajomości?

"Fire Punch" 6
Według Lodowej Wiedźmy Yuda stała się drzewem pochłaniającym wszelkie życie. Jednak do uszu Agniego, który stracił już cel istnienia, dociera z oddali błaganie Yudy, aby ją zabić. Przepełniony tęsknotą za zmarłą siostrą bohater podejmuje decyzję.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz salonach empik.

Dodaj komentarz