Ważna informacja dotycząca serii "Giga Tokyo Toy Box"

Dodany przez: Urd - 2020-08-27 15:03:26 - 539 unikalnych wyświetleń;

Niestety mamy przykrą wiadomość dla fanów serii "Giga Tokyo Toy Box". Mimo iż praca nad wydaniem kolejnych tomów była praktycznie zakończona i wszystkie ciążące na nas formalności były dopięte na ostatni guzik, otrzymaliśmy informację od wydawnictwa, iż w związku z rozwiązaniem umowy z autorem, Gentosha Comics utraciła prawa do tego tytułu. Oznacza to, iż automatycznie wygasa także nasza umowa licencyjna, a nowe treści nie mogą być na jej podstawie publikowane.

Nasz dział handlowy indywidualnie skontaktuje się z osobami, które dokonały przedpłat na kolejne tomiki i ustali formę zwrotu pieniędzy.

NIE oznacza to jednak, że już się poddajemy! Obecnie jesteśmy w trakcie próby negocjowania warunków bezpośrednio z autorem, aby pozostałe tomy wydać bez pośrednictwa Gentosha Comics. Na ten moment ciężko powiedzieć, czy będzie to możliwe, a nawet jeśli - jak dużo czasu to zajmie (być może będziemy musieli z autorem spotkać się osobiście, co obecnie utrudnia COVID). Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dołożymy wszelkich starań, aby prędzej czy później dokończyć serię, jeśli tylko będzie to możliwe.

Dodaj komentarz