Twoje kwietniowe kłamstwo 8 i Iruma w szkole demonów 5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-08-14 13:16:21 - 226 unikalnych wyświetleń;

Piątek maluje się w różowych barwach dwóch nowości - "Iruma w szkole demonów" 5 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" 8. To jak - wolicie się śmiać, czy wzruszać?

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 8
Kosei wygrał ze swoimi ograniczeniami, ale to nie koniec jego muzycznej podróży! Nadszedł czas wyboru liceum - i wybór ten może okazać się najtrudniejszym w jego dotychczasowej karierze. Czy młody pianista zdoła opuścić swoich przyjaciół, by podążyć za marzeniami? Decyzji nie ułatwia Kaori, która po długiej nieobecności powraca do szkoły. Czy wspólnie spędzony czas okaże się pojednaniem, czy może pożegnaniem?

"Iruma w szkole demonów" 5
Oto początek nowej historii! Irumie udało się zdobyć w nowej szkole wielu przyjaciół i nadal pozostaje w centrum zainteresowania uczniów Babirusu. W końcu zwraca na niego uwagę również celebrytka Kuromu, której jedynym pragnieniem jest jak największa popularność!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - mangi trafą do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu;
- poniedziałek - mangi trafią do innych sklepów z komiksami. Przypominamy, że od tego tomu "Twoje kwietniowe kłamstwo" nie będzie dostępne w salonach empik

Dodaj komentarz