"Księga Przyjaciół Natsume" 12 już tu jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-08-11 12:17:07 - 209 unikalnych wyświetleń;

"Księga Przyjaciół Natsume" 12 już u nas! Tomik wraz z wyjątkowymi kartami lada moment wyruszy w podróż do prenumeratorów. Kto i dlaczego podszywa się pod Natsume? Przekonajcie się sami! Tymczasem - poniżej znajdziecie opis oraz szczegółową rozpiskę dystrybucji.

"Księga Przyjaciół Natsume" 12
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół, zbiór paktów dający władzę nad yokai, których imiona są w nim zapisane. Teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia do domu chłopaka podstępem wkrada się Yobiko, demon potrafiący naśladować głosy. Chce, by Takashi przywołał dla niego jedną z istot związanych mocą Księgi... ale po co? Przekonajcie się sami! Oto dwunasty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

Plan dystrybucji:
- wtorek - prenumeraty spakowane.
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiks znajdzie się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com. Przypominamy też, że manga nie będzie dostępna w salonach empik.

Dodaj komentarz