Letni Festiwal Mangowy - zdobądź limitowane karty kolekcjonerskie

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-15 14:27:04 - 431 unikalnych wyświetleń;

Letni Festiwal Mangowy zbliża się wielkimi krokami! Dziś z radością prezentujemy Wam fantastyczny bonus, jaki będziecie mogli zdobyć w ramach wydarzenia. Kupując przynajmniej 3 festiwalowe nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Karty kolekcjonerskie z podpisem autorów będą miały duży format B5, a każda z nich opatrzona będzie numerem seryjnym i hologramem! Ze względu na ich ograniczoną liczbę, będą one przyznawane do wyczerpania zapasu - kto pierwszy, ten lepszy!

JAK ZDOBYĆ KARTY:

- kupując do 5.07 minimum 3 prenumeraty na nowości LFM (mangi, dodatki dla prenumeratorów oraz karty zostaną wysłane zbiorczo w jednej paczce przed LFM);

- jeśli nie zdążysz kupić prenumerat, możesz nabyć nowości w preorderze w zwykłej cenie w dniach 6-19.07 na yatta.pl (mangi oraz karty kolekcjonerskie zostaną wysłane po 19.07);

UWAGA! Opcje te można POŁĄCZYĆ! Jeśli w prenumeracie kupiłeś 2 tomiki, a w preorderze 1 system uwzględni bonus za 3 nowości - prenumeraty zostaną wysłane wcześniej, a z preorderem otrzymasz wszystkie 3 karty.

- kupując nowości w dniach 17-18.07 w sklepach stacjonarnych Yatta.pl otrzymasz je z dodatkami dla prenumeratorów + kartami kolekcjonerskimi (do wyczerpania zapasu).

UWAGA! Ze względów technicznych promocja w sklepach stacjonarnych NIE ŁĄCZY SIĘ z promocją w sklepie internetowym. Jeśli więc zamówisz 2 prenumeraty, a w sklepie stacjonarnym dokupisz 1 tomik, nie otrzymasz kart kolekcjonerskich!

Dziś prezentujemy pierwszą z kart, kolejne pokazywać będziemy w najbliższych dniach, więc zachęcamy do śledzenia naszych mediów.

W sumie możecie uzbierać aż 8 kart kolekcjonerskich i to zupełnie niezależnie od przysługujących do każdej prenumeraty dodatków!

Jeśli nie pamiętacie, jakie nowości przygotowaliśmy na festiwal, koniecznie zajrzyjcie na stronę Letniego Festiwalu Mangowego gdzie pojawiają się wszystkie informacje dotyczące wydarzenia!

Dodaj komentarz