Zobacz obwoluty podwójnego wydania mangi Wielki Strażnik Biblioteki

Dodany przez: Urd - 2020-06-02 13:57:23 - 355 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam logo kolejnej z naszych nowości Letniego Festiwalu Mangowego. Tak prezentować się będzie manga "Wielki Strażnik Biblioteki"! Przypominamy, że tytuł zostanie przez nas wydany w dwóch edycjach w powiększonym formacie. Edycja zwykła będzie miała miękką oprawę i będzie dostępna w ogólnej sprzedaży, zaś edycja limitowana, dostępna tylko w sieci Yatta.pl, zostanie wydana jak mangi serii exclusive - w twardej oprawie z obwolutą. Dodatkowo, obwoluty obydwu edycji będą się minimalnie różnić. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Oprócz tego, każdy kto zamówi tytuł w prenumeracie, otrzyma dodatek, który zaprezentujemy na dniach.

"Wielki Strażnik Biblioteki" 1
Świat pogrążył się w chaosie. Straszliwa katastrofa zaczęła pustoszyć kolejne krainy, zwracając przeciwko sobie wszystkie rasy w walce o ocalałe tereny. Niszczono zabytki kultury, przepadały cenne księgozbiory, a gdy wreszcie nastał upragniony pokój, wydawało się, że pamięć świata przepadła na zawsze. Aby ochronić resztki spuścizny przodków wzniesiono ogromną bibliotekę, w której gromadzić zaczęto teksty i księgi z całego świata. Od tamtego czasu przybytku strzegą wybitnie wykształceni i potężni magowie. Pokój bowiem nie może trwać wiecznie...

Blisko sto lat później, w jednym z małych miasteczek, sześcioletni Theo mimo swojej ogromnej pasji do książek, nie ma wstępu do lokalnej biblioteki. Jako sierota, mieszkaniec dzielnicy biedoty, a na dodatek półelf, traktowany jest jak wyrzutek. Pewnego dnia, gdy Theo ponownie pada ofiarą napaści rówieśników, z pomocą przychodzi mu Sedona, władająca magią strażniczka z Wielkiej Biblioteki, która akurat odwiedza miasto. Jednak marzenie chłopca o tajemniczym nieznajomym, który wyrwie go z jego dotychczasowego życia, nie spełnia się. Kobieta zamiast wziąć Theo pod swoją opiekę, zostawia go z wyjątkową książką i obietnicą, którą ten poprzysięga wypełnić. Tak oto rozpoczyna się epicka opowieść o magu, który odmieni losy świata.


Dodaj komentarz