Kaguya-sama wa Kokurasetai już w lipcu!

Dodany przez: Urd - 2020-05-01 18:34:37 - 945 unikalnych wyświetleń;Mamy dla Was fantastyczną nowość na dobry początek majówki – przed Wami... Kaguya-sama wa Kokurasetai! Ten fenomenalny seinen rozłoży na łopatki nawet największych ponuraków. Wydawało Wam się, że miłość jest prosta? Naiwni! Miłość to wojna, na której nie bierze się jeńców! Oficjalna premiera mangi 20 lipca, zaś przedpremierowo manga będzie dostępna już 10 lipca podczas Letniego Festiwalu Mangowego. Już wkrótce zaprezentujemy Wam również dodatki, które będziemy dodawać do każdego tomu zamówionego w prenumeracie.

Kaguya-sama wa Kokurasetai
Przewodniczący samorządu Miyuki Shirogane i wiceprzewodnicząca Kaguya Shinomiya to prawdziwi idole w renomowanej szkole dla elit. Wybitni w każdej dziedzinie, opanowani i piękni, dzielą wstydliwy sekret. Są w sobie zakochani. Nie mogą jednak przyznać się do swoich uczuć, bo w ich rozumieniu... miłość jest dla słabych! Bycie w związku to nieustanna walka, którą przegrywa ten, kto pierwszy się odsłoni. W tym starciu Kaguya i Miyuki nie będą przebierać w środkach, aby osiągnąć swój cel i zmusić przeciwnika do wyznania!

Misternie tkane strategie, skomplikowane do granic absurdu intrygi i zakrojone na szeroką skalę manipulacje - wszystkie chwyty dozwolone! W końcu MIŁOŚĆ TO WOJNA!

Autor: Aka Akasaka
Gatunek: seinen, komedia, romans, psychologiczny
Format: B6+
Liczba tomów: 18+ (seria kontynuowana)
Premiera: Lipiec

Dodaj komentarz