Już wkrótce premiera "Podejrzane sekrety" #1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-27 10:46:33 - 533 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała nasza nowa seria - "Podejrzane sekrety" 1. Jedna z najsłynniejszych przedstawicielek mocnego ecchi już wkrótce trafi w Wasze ręce. Co takiego zobaczy Tatsuhiko, gdy zajrzy przez otwór w ścianie swojego nowego mieszkania? Poniżej znajdziecie opis, a także początkowe strony mangi.

"Podejrzane sekrety" 1
Osiemnastoletni Tatsuhiko przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Dodaj komentarz