Zapraszamy na Letni Festiwal Mangowy!

Dodany przez: Urd - 2020-04-24 16:48:22 - 408 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj informowaliśmy Was, że tym roku Pyrkon się nie będzie. Ale nie martwcie się - mamy coś na otarcie łez! Jako że przygotowywaliśmy na tę imprezę dużo ciekawych premier, promocji i zabaw, uznaliśmy, że chociaż część z nich warto wykorzystać, by zafundować Wam trochę pozytywnych wrażeń na początku wakacji. Pragniemy zatem zaprosić Was serdecznie na Letni Festiwal Mangowy, który odbędzie się w dniach 10-11 lipca równolegle w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w całej Polsce, jak i w sklepie internetowym! A co przyniesie festiwal naszego wydawnictwa?

- bonusy i nagrody przy zakupie nowości (w tym prenumerat!)
- fantastyczne konkursy z nagrodami
- panele dyskusyjne transmitowane online
- konkurs cosplayowy z postaciami z naszych mang

A także wiele innych atrakcji i zabaw. Co więcej, każdy z odwiedzających nas klientów, otrzyma od nas zestaw drobnych upominków!

Uwaga - aby wszyscy mogli się bezpiecznie bawić, forma festiwalu będzie odpowiednio dopasowana do okoliczności. Nie musicie się jednak obawiać - LFM odbędzie się, choćby miał zostać zorganizowany głównie online. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność.

FESTIWALOWE PREMIERY
Ostatecznie zdecydowaliśmy się wszystkie zapowiedziane w tym roku nowości pyrkonowe wydać w lipcu (to wlicza również planowaną na czerwiec "Beztroską krainę"). Będzie je można zakupić podczas festiwalu, natomiast do empików trafią w kilkudniowych odstępach na przestrzeni 13-27 lipca.

Ale to jeszcze nie wszystko! Oprócz zapowiedzianych już 7 nowości, na festiwalu będzie miała premierę JESZCZE JEDNA NOWOŚĆ, którą zapowiemy już wkrótce!

ŚLEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU!

Dodaj komentarz