"Jak leczyć magiczne stworzenia" #4, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1, "Jak zostałam bóstwem!?" 23 oraz "Fire Punch" #4 już tu są!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-24 12:31:09 - 340 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia z naszego magazynu wyruszyły do prenumeratorów cztery wyczekiwane przez Was tytuły! Przedostatni tomik "Jak leczyć magiczne stworzenia" #4, nowość shoujo-ai "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1, a także "Jak zostałam bóstwem!?" 23 (jeszcze tylko dwa tomy dzielą nas od wielkiego finału!) oraz "Fire Punch" #4 - jesteśmy równo w połowie serii. Poniżej zamieszczamy opisy tomików i rozpiskę dystrybucji.

"Jak leczyć magiczne stworzenia" #4
Pochodząca z ostatniego rodu magów Ziska pobiera nauki u ekscentrycznego weterynarza imieniem Niko. Pewnego dnia tajemniczy mężczyzna zleca jej zbadanie rannego zwierzęcia, które okazuje się bestią polującą na ludzi wśród ośnieżonych gór... Johannes stawia czarownicę przed trudnym wyborem – czy nastolatka pomoże dzikiemu gryfowi, czy też zostawi go na pastwę losu? Oto historia o wymierających magicznych stworzeniach, a także o młodej dziewczynie i lekarzu, którzy próbują je ocalić.

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #1
Konatsu, która ze szkoły w Tokio przeniosła się do prowincjonalnego liceum w nadmorskim miasteczku, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z nowymi kolegami. Pewnego dnia spotyka Koyuki, jedyną członkinię szkolnego Klubu Miłośników Oceanariów. Dziewczynę, którą pozostali uczniowie mają za nieosiągalny ideał, a która tak naprawdę czuje się samotna i przytłoczona... Dwie różne samotności... Czy los je połączy?

"Jak zostałam bóstwem!?" #23
Kirihito zmierza na Górę Ognia, by odzyskać ciało Akurao. Jednakże prąc zawzięcie naprzód i odtrącając wszystkich wokół, zaczyna zauważać w sobie ogromną pustkę... I gdy już zdaje się, że demon zrealizuje swoje pragnienia, na jego drodze staje tajemnicza postać!

"Fire Punch" #4
Uciekającym z Behemdolgu ludziom zagrażają ścigający ich żołnierze, jednak pojawienie się tajemniczej kobiety i zamaskowanego mężczyzny całkowicie odmienia sytuację. Tymczasem Agni kolejny raz postanawia zrobić wszystko, aby ocalić wierzących w niego ludzi - nawet jeśli oznacza to poświęcenie samego siebie.Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty,
- poniedziałek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- wtorek - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Dodaj komentarz