"Somali i Strażnik Lasu" #6 i Oblubienica czarnoksiężnika #10 już u nas

Dodany przez: Urd - 2020-04-17 16:50:13 - 303 unikalnych wyświetleń;

Świeżutkie tomiki mang "Somali i Strażnik Lasu" #6 i "Oblubienica czarnoksiężnika" #10 już u nas. Pakujemy prenumeraty, zaś poniżej zamieszczamy opisy tomików i rozpiskę dystrybucji.

"Somali i Strażnik Lasu" #6
Szukając informacji o tajemniczym "lądzie na krańcu świata", golem i jego towarzysze trafiają na aukcję rzadkich towarów. Pośród precjozów i osobliwości na sprzedaż wystawiona zostaje pewna księga - "Zapiski o Paraiso". To ten sam tom, który niegdyś skradziono z biblioteki wiedźm.

"Oblubienica czarnoksiężnika" #10
Gdy Cartaphilus zapadł w głęboki sen, Chise w końcu odzyskała spokój. Choć podopieczna Eliasa nadal zmaga się z ciążącymi nad nią klątwami, łatwiej jej teraz otworzyć serce przed swoim mentorem. Pewnego dnia w jej ręce trafia zaproszenie do Kolegium, uczelni, w której sztukmistrze wspierają się wzajemnie, prowadzą badania i przekazują swą wiedzę kolejnym pokoleniom... Głębokie podziemia Biblioteki Brytyjskiej będą sceną dla nowej historii. Kandydaci na sztukmistrzów rozwijają tam swoje talenty i ćwiczą zdobyte umiejętności. Ale jeszcze większe możliwości Kolegium stwarza tym, którzy nie należą do świata ludzi...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty,
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl (uwaga! niektóre sklepy nie są czynne w okresie epidemii lub mają zmienione godziny otwarcia - polecamy przed wizytą sprawdzić godziny na profilu danego oddziału)
- środa - mangi znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz na empik.com

Dodaj komentarz