Prezentujemy okładkę i dodatek do Grand Blue!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-16 15:23:03 - 497 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami okładka naszej lipcowej nowości - "Grand Blue" #1, a także fantastyczny dodatek w klimacie serii. Szykujcie się na jedyną w swoim rodzaju - Drinking Game!
Do każdego tomu zakupionego w prenumeracie dodawać będziemy dwie karty, na których znajdą się między innymi wyzwania, quizy czy pojedynki - oto gra towarzyska, która rozkręci nawet najnudniejszą imprezę! Co ciekawe, nie trzeba będzie czekać do zebrania wszystkich tomów, aby zacząć w nią grać!
Zachęcamy do zakupu prenumerat, zwłaszcza zbiorczych - otrzymujecie wtedy nie tylko karty, ale też darmową wysyłkę i duży rabat, nawet do 30%!
Gotowi na dobrą zabawę?

"Grand Blue" #1
Iori Kitahara, po latach spędzonych w męskim liceum, nareszcie może rozpocząć życie, o jakim marzył. Przeprowadza się do uroczej nadmorskiej miejscowości, aby rozpocząć studia i cieszyć się swoją nową wolnością w otoczeniu pięknych koleżanek z uczelni. Jako że od teraz ma zamieszkać ze swoim wujkiem, właścicielem sklepu ze sprzętem do nurkowania, beztrosko przekracza próg lokalu. Ku jego przerażeniu już na wejściu wita go zgraja nagrzanych koksów, odzianych jedynie w ociekającą testosteronem pewność siebie. Nie jest to widok, który można łatwo odzobaczyć... Okazuje się bowiem, że sklep ten jest siedzibą studenckiego koła płetwonurków, którego entuzjastyczni członkowie z miejsca chcą wcielić chłopaka w swoje szeregi. Urządzają mu więc radosne i mocno zakrapiane przyjęcie powitalne, a Iori, wbrew początkowym oporom, wkrótce sam szaleje w najlepsze. I tak, na skutek całonocnego chlania i krzywo pojętej życzliwości kolegów, chłopak ląduje na inauguracji roku z kacem tysiąclecia i w stroju, powiedzmy wprost - niegodnym okazji. A to dopiero pierwszy dzień jego nowego, studenckiego życia!
Piękne kobiety, zapierające dech widoki, morze alkoholu, lekka nutka sportu, zdecydowanie za dużo gołych męskich tyłków i mnóstwo fantastycznego humoru - to jest komedia, którą trzeba zobaczyć!


Dodaj komentarz