WAŻNE! Reorganizacja dystrybucji mang i przesunięcie premier pyrkonowych nowości

Dodany przez: Urd - 2020-03-17 18:25:43 - 602 unikalnych wyświetleń;W związku z oficjalnym przesunięciem Pyrkonu na termin 10-12 lipca, a także z uwagi na obecną sytuację spowodowaną epidemią wirusa COVID-19, mamy dla Was garść ważnych informacji.

DOSTĘPNOŚĆ MANG
Ponieważ po wprowadzeniu ograniczenia działalności centrów handlowych liczba otwartych salonów empik jest naprawdę znikoma, nasze nowe wydania nie będą dystrybuowane za ich pośrednictwem aż do odwołania. Gdy salony ponownie zostaną otwarte, trafią do nich wszystkie tytuły, które miały mieć w nich premierę w okresie zamknięcia. W zależności od tego, jak długo potrwa ten okres, będziemy wprowadzać je z przesunięciem lub częściowo równolegle z kolejnymi tomami. Wszystko zależy od tego, kiedy sytuacja się ustabilizuje.

Premiery, które będą do nas przychodzić z drukarni, będą od razu rozsyłane do prenumeratorów, a następnie trafią do sklepów Yatta.pl oraz innych sklepów komiksowych, a także na empik.com.

Obecnie nasz magazyn centralny, obsługujący sklep internetowy Yatta.pl, realizuje zamówienia w normalnym trybie. Sklepy stacjonarne Yatta.pl na razie działają normalnie, aczkolwiek polecamy śledzić indywidualne profile sklepów w poszczególnych miastach, na wypadek, gdyby sytuacja zmusiła nas do zmian.

MARCOWE NOWOŚCI WYDAWNICZE
Wszystkie marcowe druki realizowane są w normalnym trybie, jednak ze względu na obniżone możliwości produkcyjne drukarni, daty premier niektórych z nich mogą ulec zmianie. W tym tygodniu premierę będą miały następujące tomiki:
- Jego wilczy sekret 2 (poprawione tomiki) - 18 marca
- Gorzki poranek 8 - 18 marca
- Księga Przyjaciół Natsume 10 - 18 marca
- Gdy zakwitnie w nas miłość 7 - 20 marca

Informacje o kolejnych premierach będziemy podawać na bieżąco (raz w tygodniu), jednak obecnie planujemy realizować plan wg pierwotnych założeń.

PYRKONOWE PREMIERY
Ze względu na zmianę terminu Pyrkonu przesunięciu ulegną również premiery zaplanowane z myślą o festiwalu. Wyjątkiem jest manga "Tenju no kuni", którą będziemy chcieli wydać wcześniej. Premierę tomiku zaplanowaliśmy wstępnie na maj/czerwiec, jednak wszystko zależy od sytuacji, która będzie do tego czasu panować w naszym kraju. Dokładną datę premiery podamy w kwietniu.

KORE YAMAZAKI NA PYRKONIE
Jesteśmy w trakcie rozmów dotyczących zmiany terminu przyjazdu autorki "Oblubienicy czarnoksiężnika" i dołożymy wszelkich starań, abyście mimo wszystko zdołali się z nią spotkać podczas festiwalu. Gdy tylko zakończymy rozmowy z Japonią, przekażemy Wam decyzję w tej sprawie.

W tym trudnym czasie szczególnie polecamy korzystanie z opcji zakupu prenumerat, a także sięganie po e-mangi na platformie YattaReader. O rozwoju sytuacji będziemy Was na bieżąco informować, tymczasem życzymy wszystkim zdrowia i apelujemy o pozostanie w domach i stosowanie się do zaleceń GIS-u. Bądźmy odpowiedzialni - zostańmy z mangą w zaciszu czterech ścian

Dodaj komentarz