Kolejna pyrkonowa nowość - tym razem w dwóch wydaniach!

Dodany przez: Urd - 2020-01-24 19:01:53 - 909 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was kolejną pyrkonową nowość, a co więcej - tym razem w podwójnym wydaniu! Przed Wami "Toshokan no Daimajutsushi" - przepięknie narysowana manga z gatunku fantasy, która wciągnie Was do niesamowitego świata książek, magów i niezwykłych przygód. Tytuł będzie dostępny w ogólnej sprzedaży w powiększonym formacie i miękkiej oprawie, zaś dla zapalonych zbieraczy przygotujemy również limitowaną wersję w twardej oprawie. Gorąco polecamy tę niezwykłą opowieść, która oczarowała nas już od pierwszego tomu!

TOSHOKAN NO DAIMAJUTSUSHI
Świat pogrążył się w chaosie. Straszliwa katastrofa zaczęła pustoszyć kolejne krainy, zwracając przeciwko sobie wszystkie rasy w walce o ocalałe tereny. Niszczono zabytki kultury, przepadały cenne księgozbiory, a gdy wreszcie nastał upragniony pokój, wydawało się, że pamięć świata przepadła na zawsze. Aby ochronić resztki spuścizny przodków wzniesiono ogromną bibliotekę, w której gromadzić zaczęto teksty i księgi z całego świata. Od tamtego czasu przybytku strzegą wybitnie wykształceni i potężni magowie. Pokój bowiem nie może trwać wiecznie...

Blisko sto lat później, w jednym z małych miasteczek, sześcioletni Theo mimo swojej ogromnej pasji do książek, nie ma wstępu do lokalnej biblioteki. Jako sierota, mieszkaniec dzielnicy biedoty, a na dodatek półelf, traktowany jest jak wyrzutek. Pewnego dnia, gdy Theo ponownie pada ofiarą napaści rówieśników, z pomocą przychodzi mu Sedona, władająca magią strażniczka z Wielkiej Biblioteki, która akurat odwiedza miasto. Jednak marzenie chłopca o tajemniczym nieznajomym, który wyrwie go z jego dotychczasowego życia, nie spełnia się. Kobieta zamiast wziąć Theo pod swoją opiekę, zostawia go z wyjątkową książką i obietnicą, którą ten poprzysięga wypełnić. Tak oto rozpoczyna się epicka opowieść o magu, który odmieni losy świata.


Autor: Mitsu Izumi
Gatunek: fantasy, przygodowy
Liczba tomów: 3+
Premiera: maj 2020 (Pyrkon)
Tryb: trzymiesięczny
PRENUMERATY

Dodaj komentarz