Nowa seria Ośmiu Macek!

Dodany przez: Urd - 2019-12-13 16:47:27 - 1751 unikalnych wyświetleń;

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Z przyjemnością prezentujemy mangę "Nozoki Ana" - naszą przyszłoroczną premierę, a zarazem nową serię imprintu Ośmiu Macek. Przed Wami świetnie narysowana, wciągająca komedia o życiu studenckim, przepełniona humorem i doprawiona słuszną dawką pikanterii. To tytuł przy którym po prostu nie sposób się nudzić! Premiera już w kwietniu.

"Nozoki Ana"
Osiemnastoletni Tatsuhiro przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?