"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1, "Fairy Tail" #24 i ostatni tom "Księcia Piekieł" #15 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-03 16:17:39 - 768 unikalnych wyświetleń;

Dziś żegnamy się z serią "Książę Piekieł" #15 - dziękujemy, że do końca śledziliście przygody realisty Williama i demonów, w które do końca nie chciał uwierzyć. Ale w tym miesiącu zaczynamy również nową serię - przed Wami "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. A na dokładkę najnowszy tom mangi "Fairy Tail" #24.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1
Gotuje lepiej niż Gesslerowa, dom sprząta jak po morderstwie i choćby przyszło mu walczyć z hordą chytrych bab, nie da sobie wyrwać kapustki na wyprzedaży! Takie życie prowadzi były yakuza, znany policji i przestępcom bandzior będący niegdyś postrachem całego miasta - Nieśmiertelny Tatsu. Po ślubie z uzdolnioną projektantką postanowił porzucić dawne zwyczaje i zostać... gosposiem domowym na pełen etat! Czy można jednak wieść uczciwe życie z tak niesławną przeszłością? Przed Wami komedia doskonała! Fantastyczna kreska, czarny humor i bezkonkurencyjny fartuch z piesełem - czego chcieć więcej?

"Książę Piekieł" #15
William stopniowo odzyskuje wspomnienia i moc Salomona. Wykorzystuje tę siłę, żeby uchronić świat ludzi przed konfliktem, a następnie schodzi do piekieł, by stanąć twarzą w twarz z Lucyferem. Kim w rzeczywistości jest cesarz demonów? I w jaką intrygę tak naprawdę uwikłał wszystkich kandydatów na namiestnika...?

"Fairy Tail" #24
Natsu i jego kamraci wracają do Earthlandu cali i zdrowi! Nie mogą jednak liczyć nawet na chwilę wytchnienia, bo już czeka ich jedno z największych wydarzeń roku... egzamin na maga klasy S! Ośmiu wytypowanych kandydatów dobiera sobie partnerów i wszyscy razem ruszają ku świętej ziemi wróżek, Wyspie Niebiańskiego Wilka! Test może zdać tylko jeden uczestnik! Kto w tym roku zasłuży sobie na tytuł maga klasy S?!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - komiksy będą dostępnę w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- poniedziałek - komiksy będą dostępne w empikach ("Książę Piekieł" tylko za pośrednictwem strony empik.com) i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz