Adventure Time - informacje na temat serii

Dodany przez: Urd - 2019-09-12 15:16:48 - 452 unikalnych wyświetleń;

Z przykrością informujemy, że niestety, ale planujemy wygaszenie serii "Adventure Time" i nie będziemy przedłużać licencji z tego uniwersum. Na powyższą decyzję wpływ mają dwa czynniki. Przy przedłużeniu licencji okazało się, że tytuły, na które mieliśmy prawa, są powiązane finansowo z dodatkowym podmiotem licencyjnym. Mimo bardzo długich negocjacji, nie udało się nam ustalić rozsądnych warunków pozwalających na ukazanie się tych pozycji w Polsce. W obecnej sytuacji koszt ich wydania znacznie przewyższałby ustaloną w pierwotnym kontrakcie cenę tomu.

Po drugie, w przeciwieństwie do serii japońskich, licencja na "Adventure Time" zawierana jest na określony, stosunkowo krótki okres. Przy obecnej sprzedaży tej serii skompletowanie minimalnej puli do przedłużenia kontraktu jest niestety wysoce nieopłacalne. Tym samym, już teraz zmuszeni jesteśmy wycofać ze sprzedaży część publikacji. Pozostałe, pozostaną w ofercie do wyczerpania nakładu.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek formę przedpłaty na "Adventure Time" otrzymają od nas zwrot pieniędzy (lub rekompensatę w postaci trzech wybranych albumów CN). Nasz dział handlowy indywidualnie skontaktuje się ze wszystkimi klientami, których dotyczy ta sytuacja.

Uwielbiamy przygody Finn'a i Jake'a i jest nam przykro, że w naszej ofercie nie pojawią się kolejne komiksy z Krainy Ooo. Jeszcze przez jakiś czas będziecie mieć szansę nabycia opublikowanych już komiksów (każdy album to oddzielna przygoda).

Dodaj komentarz