Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej 1 już u nas!

Dodany przez: Urd - 2019-08-26 14:05:19 - 522 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie! Poprawione tomiki naszej nowości "Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #1 w końcu przyjechały z drukarni. Gotowi na przygodę w kolejnym fantastycznym świecie? Poniżej zamieszczamy opis i rozpiskę wysyłek.

"Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #1
W świecie, w którym magia została prawie całkowicie wyparta przez naukę, mało kto wierzy już w skuteczność zaklęć i rytuałów. Czarodziejskie receptury tracą na znaczeniu, gdyż magia nie działa na osoby, które w nią nie wierzą. W tej nowej rzeczywistości zaczyna brakować miejsca dla mitycznych stworzeń. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ziska, młoda dziewczyna pochodząca z rodziny magów, która szkoli się u doktora weterynarii. Łącząc dwa różne źródła wiedzy o leczeniu zwierząt, razem ze swoim mentorem próbują ocalić jak najwięcej niezwykłych stworzeń, które powoli odchodzą w zapomnienie.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie (przedpremierowo już w poniedziałek), Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- środa - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz