Twoje kwietniowe kłamstwo #3 i Księga Przyjaciół Natsume #6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-07-17 14:44:59 - 401 unikalnych wyświetleń;

W naszym biurze zrobiło się dziś niesamowicie zielono - przed Wami "Księga Przyjaciół Natsume" #6 i "Twoje kwietniowe kłamstwo" #3. Muzyka i demony jak widać świetnie się komponują. Poniżej zamieszczamy opisy i rozpiskę wysyłek.

"Księga Przyjaciół Natsume" #6
Natsume otrzymał w spadku po babci Księgę Przyjaciół - daje ona władzę nad yokai, których imiona zostały w niej zapisane. Teraz chłopak próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia ratuje uwięzionego w skrzyni chłopca o imieniu Kai. Przegania prześladującego go demona, lecz okazuje się, że to nie jedyne zmartwienie nowego znajomego... Oto szósty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół! W środku dodatek specjalny: „W szkolnym zakątku”!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #3
Rozpoczyna się koncert fortepianowy. Okazuje się, że wieść o występnie Koseia poruszyła emocje wśród młodych pianistów, których niegdyś zawsze wyprzedzał w rywalizacji. Przez lata doskonalili swoje umiejętności, chcąc odegrać się na wybitnym koledze. Chociaż Kosei znalazł sposób, aby zagrać nie słysząc muzyki, to czy to wystarczy, aby pokonać tak zdeterminowanych rywali?

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- piątek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Dodaj komentarz