Zobacz wyjątkowy dodatek do pakietu Seaven Deadly Sins!

Dodany przez: Urd - 2019-03-14 16:27:27 - 890 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam wyjątkowy dodatek, jaki będziecie mogli zgarnąć z pierwszym ośmiotomowym pakietem mangi "Seven Deadly Sins"! Niestety grafiki użyte w japońskim wydaniu nie pozwalają nam na przygotowanie dodatków do każdego tomu, ale dzięki temu do pakietu możemy zaproponować Wam droższy, bardziej wypasiony prezent - nie mówiąc już o tym, że sam pakiet możecie kupić z 20% rabatem! Oprócz kubka z serii prenumeratorzy otrzymają od nas przypinkę, którą będziemy rozdawać także na Pyrkonie przy zakupie pierwszego tomu. Czy może być lepszy początek dnia niż kawka w towarzystwie Siedmiu Grzechów Głównych?

"Seven Deadly Sins" #1
Siedem Grzechów Głównych było niegdyś najpotężniejszą, złożoną wyłącznie z groźnych przestępców, grupą wojowników królestwa Britannii. Jednak po oskarżeniu ich o próbę rebelii, zostali rozgromieni przez Świętych Rycerzy. Członkowie drużyny rozproszyli się po świecie i słuch o nich zaginął. Wieść niesie, że wszyscy zginęli, ale czy aby na pewno...?
Dziesięć lat później sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie - Święci Rycerze dokonali zamachu stanu, uwięzili króla i przejęli władzę w państwie. W nadziei na ukrócenie ich despotycznych rządów, królewna Elizabeth wyrusza na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, chcąc prosić ich o pomoc. Po wielu tygodniach wędrówki, wyczerpana podróżą mdleje na progu maleńkiej gospody. Właścicielem przybytku okazuje się młody chłopak imieniem Meliodas, który pomaga jej dojść do siebie. Jednak królewnie nie będzie dane odpocząć - nagle w drzwiach pojawiają się bowiem rycerze królestwa. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ich drodze staje Meliodas, popisując się nieludzką wręcz siłą. Czy to możliwe, żeby ten niepozorny młodzieniec, okazał się jednym z legendarnych wojowników?

Dodaj komentarz