Czas na nowości wydawnicze!

Dodany przez: Urd - 2019-01-25 17:27:37 - 4568 unikalnych wyświetleń;

Oto kolejne w tym roku ogłoszenia! Na początek nasza majowa nowość, która przedpremierowo pojawi się na Pyrkonie - "Akatsuki no Yona", manga, której nikomu już chyba nie trzeba przedstawiać. Kolejny tytuł to historia z gatunku BL - "Kazoku ni Narouyo" - urocza i zabawna opowieść o nietypowej rodzince. Zestaw dzisiejszych nowości zamyka zaś "Little Witch Academia" - w końcu mamy dla Was komiks, który będziecie mogli z czystym sumieniem polecić młodszemu rodzeństwu. Choć do świata magii i czarodziejstwa z pewnością zawitają również starsi czytelnicy.

Wszyscy, którzy zakupią te trzy mangi w prenumeracie, otrzymają do każdego tomiku specjalny dodatek z serii.

AKATSUKI NO YONA
Księżniczka Yona, córka cesarza państwa Kouka, nigdy nie miała poważnych zmartwień. Dość powiedzieć, że za swoje największe nieszczęście uważała fakt, że jej kuzyn, Soo-won, w którym skrycie się podkochiwała, nie traktował jej poważnie. Gdy więc młodzieniec przybył do pałacu, aby wziąć udział w uroczystości na cześć szesnastych urodzin księżniczki, ta nie posiadała się z radości. Jednak to właśnie tej nocy cały jej świat miał lec w gruzach. Soo-won zamordował jej ojca, a następnie próbował zabić również Yonę. Od niechybnej śmierci uratował ją młody generał, a zarazem przyjaciel księżniczki, Son Hak. Jednak ucieczka z pałacu to dopiero początek. Czy Yona zdoła odnaleźć w sobie dość siły, aby zmierzyć się z okrutną rzeczywistością i odzyskać władzę?

Autor: Mizuho Kusanagi
Gatunek: fantasy, romans, przygodowy
Liczba tomów: 28+
Format: B6+
Premiera: maj (przedpremierowo na Pyrkonie)


KAZOKU NI NAROUYO
Kazuma i Chaki są parą już od ośmiu lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło zburzyć ład ich spokojnego życia. Jednak pewnego dnia odwiedza ich niespodziewany gość - Tomoe, ich przyjaciółka z dzieciństwa. Trzymając na rękach swoją roczną córeczkę, kobieta składa im propozycję nie do odrzucenia - chciałaby, aby zaopiekowali się małą, gdyż sama przenosi się za granicę. Tym sposobem Kazuma i Chaki z miejsca muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. Czy staną na wysokości zadania? Jak pogodzą swoje problemy z zupełnie nową dla nich sytuacją? A może to właśnie mała Ayumi sprawi, że wszystkie elementy ich życiowej układanki złączą się w spójną całość?

Autor: Tomo Kurahashi
Gatunek: yaoi, komedia, okruchy życia
Liczba tomów: 1
Format: B6+
Premiera: kwiecień


LITTLE WITCH ACADEMIA
Witajcie w Akademii Luna Nova - szkole, w której młode czarownice uczą się magicznego fachu. To właśnie tu przybywa Akko, która chociaż nie urodziła się w rodzinie czarodziejów, z całego serca pragnie pójść w ślady swojej magicznej idolki - Lśniącej Chariot. Choć młodej adeptce brakuje podstawowych umiejętności, a część koleżanek z klasy uważa jej obecność w szkole za profanację, Akko nie spocznie, dopóki nie spełni swojego marzenia. Różdżki w górę - magiczną przygodę czas zacząć!

Autor: TRIGGER / Yoh Yoshinari, Keisuke Satou
Gatunek: fantasy, przygodowy
Liczba tomów: 3
Format: B6+
Premiera: kwiecień