Już wkrótce trzy nowe tytuły!

Dodany przez: Urd - 2018-11-30 17:24:34 - 2471 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatnie już tym roku zapowiedzi wydawnicze! Pierwszą nowością, jaką dla Was przygotowaliśmy jest "Shigatsu wa kimi no uso" - niezwykła opowieść z pogranicza gatunków zamknięta w jedenastu tomach. Premiera już w marcu przyszłego roku. Kolejnym shounenem w tym zestawieniu jest dość klasyczny przedstawiciel gatunku, czterotomowa, trzymająca w napięciu manga "Danganronpa - Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei". Możecie się jej spodziewać już w lutym. A na koniec coś w spokojniejszych klimatach, kolejne dzieło Makoto Shinkaia, jednotomowa "Kotonoha no niwa". Ta piękna historia to idealna lektura na mroźny wieczór. Wydana zostanie w lutym w powiększonym formacie. Ale to nie wszystko! Każdy kto zamówi prenumeraty w naszym sklepie otrzyma od nas dodatki z danej serii.
SHIGATSU WA KIMI NO USO
Nieustające lekcje gry na pianinie, żelazna dyscyplina i surowe kary za błędy - dzieciństwo Kōseia nie należało do łatwych. Chłopak jednak nie narzekał. Wiedział, że wychowanie młodego wirtuoza jest marzeniem jego schorowanej matki. I spełnił je co do joty. Ale ona i tak umarła, bez względu na jego sukcesy. To był koniec. Trauma po śmierci matki była tak silna, że Kōsei nie był już w stanie grać.

Dwa lata później w jego szkole pojawia się Kaori Miyazono, utalentowana, a zarazem najbardziej niezdyscyplinowana skrzypaczka, jaką można sobie wyobrazić. Dziewczyna cieszy się najmniejszymi drobnostkami i nie obchodzą ją nagrody, o ile swoją muzyką porusza słuchaczy. Czy jej pasja będzie w stanie przepędzić demony przeszłości i wskrzesić w Kōseiu miłość do gry?

Oto ciepła, słodko-gorzka, pełna humoru i wzruszeń opowieść o życiu z całych sił!

Autor: Naoshi Arakawa
Gatunek: romans, dramat, psychologiczny
Liczba tomów: 11

DANGANRONPA - Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei
Oto szkoła jedyna w swoim rodzaju. W swoje szeregi werbuje tylko wybitnie uzdolnionych geniuszy rozmaitych dziedzin. Powszechnie wiadomo, że każdy, kto ją ukończy, może liczyć na zawrotną karierę na najwyższym szczeblu. Niestety egzamin końcowy jest niezwykle trudny - trzeba nie tylko zabić jednego z uczniów, ale przede wszystkim nie zostać wykrytym. Jeśli bowiem pozostali poznają tożsamość mordercy, czeka go śmierć. Jeśli zbrodnia ujdzie mu na sucho, to jego oskarżyciele pożegnają się z życiem. Sadystyczny dyrektor szkoły o upiornym wyglądzie i usposobieniu nie pozostawia im złudzeń. Elitarna szkoła staje się ich więzieniem, a droga na wolność wiedzie przez zbrodnię doskonałą!

Autor: Spike Chunsoft, Hajime Touya
Gatunek: akcja, przygodowy
Liczba tomów: 4

KOTONOHA NO NIWA
W życiu trzeba coś osiągnąć, należy przyłożyć się do nauki, a nie bujać w obłokach - to wszystko nastoletni Takao wie aż za dobrze. Podobnie jak to, że jego wielkie marzenie, aby projektować i szyć buty, nijak nie gwarantuje mu pewnego zarobku. Właśnie dlatego na swoje ambicje przeznacza tylko krótkie poranki w deszczowe dni i zamiast do szkoły, kieruje swe kroki do parku, gdzie w spokoju może tworzyć nowe projekty. Pewnego dnia w jego ulubionej altance przed złą pogodą chowa się młoda kobieta. Biurowy strój zdradza, że ona również powinna być teraz gdzie indziej. Obydwoje zaczynają ze sobą rozmawiać. Dni mijają, a burzowe chmury wyznaczają daty ich kolejnych spotkań. Z czasem tworzy się między nimi niezwykła więź. Kim jest tajemnicza kobieta? Co ich czeka, gdy przeminie pora deszczowa...?

Oto kolejna zachwycająca opowieść Makoto Shinkaia. Historia, która porusza, inspiruje i uczy, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć od nowa.


Autor:Makoto Shinkai, Midori Motohashi
Gatunek: okruchy życia
Liczba tomów: 1