Gorzki poranek #2, Miłość, jenoty i inne kłopoty #4 i Overlord #2 - już u nas!

Dodany przez: Urd - 2018-07-26 12:16:01 - 695 unikalnych wyświetleń;

Dziś przyjechały do nas"Gorzki poranek" #2, "Overlord" #2 i "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #4. Do wyboru, do koloru! Pakujemy prenumeraty, a pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Overlord" #2
Momonga postanowił, że odtąd jego imieniem stanie się nazwa gildii. Jest głęboko przekonany, że jeśli rozsławi w tym świecie swój przydomek, pomoże mu to odnaleźć dawnych przyjaciół. W tym celu, wraz z jedną ze swoich towarzyszek, anonimowo zgłaszają się do gildii łowców przygód i podejmują się zlecenia, które ma pomóc im w podniesieniu oficjalnej rangi.

"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #4
Riku i Miyo wybierają się Tokushimy, gdzie ma czekać na nich kolejny jenot w potrzebie. Jak się okazuje, jest nim urocza młoda dziewczyna, która pragnie pomóc swojemu choremu przyjacielowi. Odmawia on leczenia się w szpitalu, ponieważ najpierw chce rozwiązać zagadkę swojej nieszczęśliwej miłości. Czy nasi bohaterowie zdołają mu pomóc?

"Gorzki poranek" #2
Katsuragi zgadza się zostać u boku Akihito, w zamian za obietnicę, że ten wyniesie ród Kaze na wyższą pozycję społeczną. Młody wicehrabia ma zamiar zrobić wszystko, aby udowodnić swojemu kamerdynerowi, że szczerze mu na nim zależy. Jednak Katsuragi jest za bardzo rozdarty w swoich uczuciach, aby mu uwierzyć. Planuje ożenić swojego pana z odpowiednią kandydatką, tym samym umacniając pozycję rodziny Kuze. Jak zareaguje Akihito, gdy dowie się prawdy?

Rozpiska wysyłek:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty;
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Katowicach;
- sobota - mangi będą dostępne na otwarciu sklepu stacjonarnego Yatta.pl w Toruniu;
- poniedziałek - tytuły trafią do empików i innych sklepów komiksowych;

Dodaj komentarz