Captive Prince - Zniewolony książę już wkrótce w Polsce

Dodany przez: Urd - 2018-04-06 16:57:06 - 11532 unikalnych wyświetleń;


Z dumą prezentujemy światowy bestseller „Zniewolony książę” („Captive Prince”) autorstwa C.S. Pacat. Oto pierwszy tom trylogii, która trafiła na listę USA Today najlepiej sprzedających się książek, w Japonii zaś wydana została w formie light novel z mangowymi ilustracjami. Premiera już 18 maja podczas Warszawskich Targów Książki oraz Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Książkę można już zamawiać w naszym sklepie, jak i na specjalnie dedykowanej temu tytułowi stronie: zniewolonyksiaze.pl.

"Zniewolony książę"
Po śmierci króla Akielos prawowity następca tronu, książę Damen, zostaje zostaje pojmany i wtrącony do lochu. Jego przyrodni brat pozbawia go tożsamości i wysyła jako niewolnika do haremu księcia wrogiego kraju. Od tego momentu Damen musi znaleźć sposób, aby przeżyć na dworze, za którego kulisami toczy się podstępna walka o tron, w którą mimowolnie zostaje wplątany.

Niegdyś potężny wojownik, teraz obdarty z godności niewolnik będzie musiał walczyć o przetrwanie sprzymierzając się ze swoim największym wrogiem. Jego nowy pan, książę Laurent, jest bowiem równie urodziwy co wyrachowany i śmiertelnie niebezpieczny. Jedno jest pewne – tożsamość Damena musi pozostać tajemnicą. W końcu ten, którego pomocy potrzebuje, ma najwięcej powodów, aby go nienawidzić…

Trylogia "Captive Prince" to światowy bestseller autorstwa australijskiej pisarki C.S. Pacat. Poznaj trzymającą w napięciu historię, w której nic nie jest takie, jakim wydaje się na początku.

RE: Captive Prince - Zniewolony książę już wkrótce w Polsce
Popełnił: Mangosia (83.7.187.???); Popełniono: 2018-04-07 21:47:52
A to wydanie będzie z ilustracjami, czy bez?