Samuraj Jack 2 i Unbreakable Machine-Doll 9 już u nas

Dodany przez: Urd - 2017-10-27 13:57:44 - 956 unikalnych wyświetleń;

Dwa nowe komiksy już u nas - "Unbreakable Machine-Doll" #9 i "Samuraj Jack" #2 dostępne są już na naszym stoisku na Krakowskich Targach Książki, szczegółową rozpiskę dostępności zamieszczamy poniżej.

"Unbreakable Machine-Doll #9
Charlotte przeprowadza nieudany zamach na rektora. Podczas gdy cała szkoła obraca się przeciwko niej, Raishin i Yaya próbują odnaleźć dziewczynę - nie wierzą bowiem, że działała z własnej woli. Jednak szantażowana Charlie nie chce narażać życia swojej siostry. Koniec końców na polu walki stają Zygmunt i Yaya - jak zakończy się walka między przyjaciółmi? I kim jest prawdziwy wróg?

"Samuraj Jack" #2
Oto komiksowa kontynuacja przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów kreskówkowych ostatnich lat. Demoniczny Aku wysłał Samuraja Jacka w daleką przyszłość, a sam w tym czasie opanował świat. Teraz wojownik, rzucony w postapokaliptyczną scenerię pełną kosmitów, potworów, cyborgów i ciemiężonych ludzi będzie próbował za wszelką cenę powrócić do swoich czasów.

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty, tomiki dostępne będą do niedzieli na Krakowskich Targach Książki na stoisku Yatta.pl
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu,
- wtorek - komiksy będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych,

Dodaj komentarz