Nowa manga w serii exclusive

Dodany przez: Urd - 2017-08-10 17:13:28 - 2646 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy nowy komiks z serii exclusive! Przed Wami "OPUS" - dzieło sławnego Satoshiego Kona. Ta niezwykła manga została wydana w całości dopiero po śmierci autora i bez wątpienia stanowi prawdziwą perełkę w dorobku mistrza. "OPUS" ukaże się w formie omnibusu (2 tomy w 1) i rozmiarze jeszcze większym niż nasze dotychczasowe ekskluzywne wydania. Jako że komiks będzie miał charakter kolekcjonerski, nakład mangi będzie bardzo mały i nie trafi do empików. Premiera już w połowie września, podczas MFGiK w Łodzi. Dodatkowo informujemy, że osoby, które wykupią prenumeratę w naszym sklepie, otrzymają zakładkę z serii.

"OPUS"
Poczytny mangaka właśnie ma zakończyć pracę nad swoim sztandarowym komiksem. Chcąc ubarwić fabułę decyduje się uśmiercić jednego z głównych bohaterów. Okazuje się jednak, że charyzmatyczny Rin nie pozwoli się tak łatwo wyeliminować - kradnie kadr, na którym ma zginąć i wciąga autora do wnętrza mangi! Teraz rysownik musi sobie poradzić wewnątrz groźnej rzeczywistości, pełnej postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności. Jak potoczy się historia, która zaczęła żyć własnym życiem, mieszając przeszłość, przyszłość i wydarzenia z dwóch światów w labiryncie wątków? Czy autorowi uda się z niego uciec?

Satoshi Kon, autor znanych animacji takich jak "Paprika", "Millennium Actress" czy "Perfect Blue", zanim zyskał sławę dzięki swoim filmom, rozpoczął karierę jako utalentowany mangaka. "Opus" to dzieło publikowane w częściach na łamach "Comic Guys" w latach 1995-1996. Po upadku magazynu komiks pozostał przez wiele lat niedokończony. Dopiero po przedwczesnej śmierci autora w 2010 roku, odnaleziono szkice ostatnich stron, co pozwoliło kompletnej historii nareszcie ujrzeć światło dzienne. Jedna z niewielu mang, jakie stworzył Satoshi Kon, nareszcie trafiła do rąk czytelników.


Autor: Satoshi Kon
Gatunek: akcja, psychologiczny; seinen
Liczba tomów: 1 (wydanie zbiorcze)
Wydanie: exclusive (oprawa zintegrowana, lakier wybrany)
Liczba stron:372
Premiera: 15 września