Kolekcja Tetsuya Tsutsui - Reset i Manhole ze specjalnymi zakładkami

Dodany przez: Urd - 2017-04-19 16:42:04 - 993 unikalnych wyświetleń;

Podobało Wam się "Prophecy"? Już niedługo premierę będą miały kolejne dwa tytuły mistrza thrilleru - Tetsuya Tsutsui. Oto "Manhole" i "Reset" - komiksy zdecydowanie dla czytelników o mocnych nerwach! Oczywiście przygotowaliśmy również specjalne zakładki - na wypadek, gdyby lektura okazała się zbyt emocjonująca i wymagała chwilowej przerwy - poniżej możecie sprawdzić, jak je zdobyć. Przypominamy również, że prenumeraty na "Manhole" i "Reset" będzie można zamawiać do 23 kwietnia włącznie.

MANHOLE
Środek dnia. Z kanału na środek ulicy wychodzi nagi, zakrwawiony człowiek. Kilka chwil później wymiotuje krwią na przechodnia i pada martwy. Podczas autopsji okazuje się, że miał w sobie nieznaną odmianę tropikalnego pasożyta. Prowadząca śledztwo para detektywów ustala, że mężczyzna był przed śmiercią przetrzymywany i prawdopodobnie, specjalnie zakażony. Tymczasem podobne symptomy zaczynają pojawiać się u obryzganego krwią przechodnia. Okazuje się, że tajemnicza choroba jest przenoszona przez kontakt z krwią i niektóre insekty. Miastu zaczyna grozić epidemia, a wszystkie wskazówki kierują śledczych do mrocznych zakątków podziemnych, miejskich labiryntów.

RESET
W mieście zaczyna dochodzić do serii samobójstw. Okoliczności tych zdarzeń wydają się jednak bardzo podejrzane, gdyż wszystkie ofiary mieszkały na tym samym osiedlu. Przed śmiercią zarejestrowali się do gry komputerowej zwanej „Dystopia”, w której zabija się swoich sąsiadów. Przecież cyfrowa śmierć nie dzieje się naprawdę, czyż nie? Ale gdy gra zaczyna zbytnio naśladować rzeczywistość uczucia takie jak złość, nienawiść, czy okrucieństwo stają się bardzo realne. Ktoś świetnie się bawi, mieszając ludziom w głowach. A gdy doprowadza do tego, że ich życie nie ma już sensu, jedyną słuszną odpowiedzią wydaje się być – reset.

Limitowane zakładki otrzymają: - wszystkie osoby, które wykupią prenumeratę mangi na stronie Yatta.pl do 23 kwietnia;
- wszystkie osoby, które kupią tomik podczas konwentu Pyrkon (28-30 kwietnia - do wyczerpania zapasów);
- niewielka liczba zakładek w premierowy weekend trafi również do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (do wyczerpania zapasów).

Dodaj komentarz