LOG HORIZON. West Wind Brigade z zakładką

Dodany przez: Urd - 2017-04-13 15:23:48 - 1364 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się okładka polskiego wydania i dodatek do spin-offu "LOG HORIZON. West Wind Brigade", opowiadającego historię Sety i jego gildii od momenty Katastrofy. Jeśli przypadła wam do gustu główna opowieść, zawarta w wydawanej przez nas light novel, zachęcamy do lektury tej właśnie mangi. Może być ona zarówno uzupełnieniem tego co już znacie, ale też równie dobrze sposobem na pierwszy kontakt z serią. Przypominamy również, że prenumeratę na pierwszy tom będzie można zamawiać do 23 kwietnia włącznie.

"LOG HORIZON. West Wind Brigade"
Po tym jak wypuszczono nowy dodatek do MMORPG „Elder Tale”, wszyscy zalogowani gracze zostali wciągnięci do świata do złudzenia przypominającego ten, który znali z gry. Bez możliwości powrotu. Poznajcie historię znaną Wam po części z light novel, ale opowiedzianą z perspektywy Soujirou Sety, mistrza gildii West Wind Brigade. Ale czujcie się ostrzeżeni – rozszerzenia znanych historii potrafią bezpowrotnie wciągać...

Limitowaną zakładkę otrzymają: - wszystkie osoby, które wykupią prenumeratę mangi na stronie Yatta.pl do 23 kwietnia;
- wszystkie osoby, które kupią tomik podczas konwentu Pyrkon (28-30 kwietnia - do wyczerpania zapasów);
- niewielka liczba zakładek w premierowy weekend trafi również do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie (do wyczerpania zapasów).

Dodaj komentarz